Comentarii (29)
galeriakvsc  •  18 Septembrie 2014, 11:07
Postat de valiza.epo pe 18 Septembrie 2014, 10:49

Jurnalistii englezi nu gandesc altfel fata de restul Europei. Poate fata de... resturile Europei de pe Dambovita!!

Mars la Budapesta Alpin dili dili.

valiza.epo  •  18 Septembrie 2014, 10:49

Jurnalistii englezi nu gandesc altfel fata de restul Europei. Poate fata de... resturile Europei de pe Dambovita!!

raducallin  •  18 Septembrie 2014, 10:48

Nici o grija Moti , singurul care s-ar putea simti jignit e Balotelli .

theswanofutrecht  •  18 Septembrie 2014, 10:36
Postat de bogat pe 18 Septembrie 2014, 10:33

englezii apreciaza jocul de fotbal si judeca un jucator per ansamblu, nu numai dupa greseli, fie ele si 'fatale'. Realitatea e ca Moti a jucat bine meciul asta si a gresit la golul lui Liverpool. A venit bine din spate ca sa-i ia fata lui Balitelli, dar a ratat interventia. Pe de alta parte Balotelli avea om ce-l marca dar care era in spatele sau. Fundasul ala bulgar trebuia sa fie in fata lui Balotelli si a fost nepermis de pasiv. Cu alte cuvinte, chiar daca Moti a gresit la gol si el este cel vizibil in greseala, principalul vinovat este fundasul ce-l marca pe atacant. In plus si portarul a fost lent in interventie, Balotelli a liftat plasat dar nu imparabil.

A jucat bine dar din cauza lui echipa a pierdut. Pffffffffffff cum poate mintea pervertii si logica.

bogat  •  18 Septembrie 2014, 10:33

englezii apreciaza jocul de fotbal si judeca un jucator per ansamblu, nu numai dupa greseli, fie ele si 'fatale'. Realitatea e ca Moti a jucat bine meciul asta si a gresit la golul lui Liverpool. A venit bine din spate ca sa-i ia fata lui Balitelli, dar a ratat interventia. Pe de alta parte Balotelli avea om ce-l marca dar care era in spatele sau. Fundasul ala bulgar trebuia sa fie in fata lui Balotelli si a fost nepermis de pasiv. Cu alte cuvinte, chiar daca Moti a gresit la gol si el este cel vizibil in greseala, principalul vinovat este fundasul ce-l marca pe atacant. In plus si portarul a fost lent in interventie, Balotelli a liftat plasat dar nu imparabil.

sweetdirtybastard  •  18 Septembrie 2014, 10:28
Postat de xftw pe 18 Septembrie 2014, 09:54

Nu aiureaza... Fac articolele in asa fel incat sa atraga comentariile stelistilor. Stii celebra replica "prosti,dar multi".

Zise unul dintre desteptii pamantului care celebreaza, an de an, faptul ca erau sa arda ca sobolanii in peluza din Ghencea .

xftw  •  18 Septembrie 2014, 09:54
Postat de daccian pe 18 Septembrie 2014, 09:48

Daca la Moti a fost greseala mare, cand era inca un fundas in zona, atunci la al doilea gol cand portarul isiu poate asuma toata responsabilitatea, ce a mai fost? Dezastru planetar? GSP-istii aiureaza.

Nu aiureaza... Fac articolele in asa fel incat sa atraga comentariile stelistilor. Stii celebra replica "prosti,dar multi".

daccian  •  18 Septembrie 2014, 09:48

Daca la Moti a fost greseala mare, cand era inca un fundas in zona, atunci la al doilea gol cand portarul isiu poate asuma toata responsabilitatea, ce a mai fost? Dezastru planetar? GSP-istii aiureaza.

manu.  •  18 Septembrie 2014, 09:07

englezii vad ceea ce pe noi prostiasi rautatea ne impiedica sa recunoastem

  • 1
  • 2
  • 3