INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » STEAUA - STROMSGODSET, AZI, ORA 20:30, ÎN DIRECT PE PROTV, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, despre momentul eliminării: „Poate nu cunosc bine regulamentele” + „Nu voi lua niciodată pastile”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după victoria cu Rapid: „Ne-au făcut «muci», ăsta e cuvântul”
0
Victor Angelescu le reproșează un singur lucru jucătorilor și comentează ieșirea nervoasă a lui Pancu
0
Derby cu de toate în Giulești! Totul despre eliminarea lui Pancu, Negoiță în altă lojă decât Dinamo și Dan Petrescu lângă Hagi
1
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
Eu am inteles ce ai spus. dar, daca e asa, nu inteleg de ce il injura pe Gigi ca baga banii in buzunar?! Sa nu-l mai injure daca tot ei il intretin pe cioban.
2012/13 DINAMO -METALIST KHARKIV 0-2 1-2 PLAY-OFF 2011/12 DINAMO-VARTEKS VARAZDIN 2-2 2-1 DINAMO - VORSKLA POLTAVA 2-3 1-2 PLAY-OFF 2010/11 DINAMO-OLIMPIA BALTI 5-1 2-0 T II PRELIMINAR DINAMO -HAJDUK SPLIT 3-1 0-3 T III PRELIMINAR 2009/10 DINAMO -SLOVAN LIBEREC 0-3F 3-0 PLAY-OFF DINAMO -FC PANATHINAIKOS ATHENA 0-1 0-3 DINAMO - AS GALATASARAY ISTANBUL 0-3 1-4 DINAMO - SK STURM GRAZ 2-1 1-0 2008/09 DINAMO - NEC NIJMEGEN 0-0 0-1
..))))) stadionul era plin... cu aer, si nu aveai cum sa arunci un ac, domle !..))
Cei mai obedienți fani sunt ai lui 9inamo. De ziua clubului 9inamo, tovarășul general bolșevic de securitate Gelu Eftimie auto exclude clubul don UEFA pana în sezonul 2020 si NIMENI NU PROTESTEAZĂ PE STADION. ________ ASA AU FOST EDUCAȚI DE MICI PRIN SPĂLARE PE CREIER ÎN FAMILII DE MILIȚIENI SI SECURIȘTI SA ASCULTE ORBEȘTE DE SECURISTUL CONDUCĂTOR ___ Patronul iese la TV și minte ca un pig ca a investit 14 milioane euro si nimeni nu protestează. __ SA FIM SINCERI DINAMOVISTI SE BUCURA CA NU MAI JOACA IN UEFA CA SA RADA AN DE AN TOATĂ TARA PT CA SUNT ELIMINAȚI RUSINOS DIN FAZA PRELIMINARA Dinamo RUȘINEA ROMÂNIEI SEZONUL 2008-9/1.528 SEZONUL2009-10/5.216 SEZONUL2010-11/1.633 2.
..))))))))))) te-ai prins, asta voiam si eu sa subliniez, nici macar Savi n-a priceput sau s-a prefacut el ca nu pricepe..))
salve savi.. pai asa o fi..)) eu m-am gandit la altceva, raspunsul meu viza altceva..) app, la prima editie cati au fost ?..))
E greu pentru ei sa priceapa asta!
Iar joaca cu Iancu varf impins si-l tine pe Keseru rezerva!? Iancu n-are ce cauta in pozitia aia, in tur s-a scos cu executia aia (nimereala de fapt cu piciorul drept care se urca in avion) ca in rest a fost "praf"!
atunci nu era considerat proiectul niu dinam7 ... "new dinam7" ... acum e , dupa ce i-au dat afara pe rus taietoru' , pufy balgradean ... si altii
salve cristi, nu stiu cati au fost la supercupa cu astra dar cu siguranta nu a fost stadionul plin, mai degraba gol, totusi nu va depasim pe voi, in 2012 la supercupa cfr dinamo n-=au fost nici macar 10 mii:)) Data 14 iulie 2012[1], ora 21:00 Stadion Arena Națională[1], București Omul meciului George Țucudean Arbitru România Ovidiu Hațegan Spectatori 9.960
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.