Eu am inteles ce ai spus. dar, daca e asa, nu inteleg de ce il injura pe Gigi ca baga banii in buzunar?! Sa nu-l mai injure daca tot ei il intretin pe cioban.

unico_biancorossi  •  23 Iulie 2014, 11:50
Postat de conasu_boeru pe 23 Iulie 2014, 11:49

Ce tot mintea Paligora ca Varela si Szukala au probleme medicale destul de grave ?! Vad ca sunt titulari !

conasu_boeru  •  23 Iulie 2014, 11:49

unico_biancorossi  •  23 Iulie 2014, 11:45
Postat de saviola2_8 pe 23 Iulie 2014, 11:41

da, acelasi nr :) ai tai stau departe de europa de vreo 20 de ani, deci nimic nou:)))) am fost rautacios , stiu:D cat despre posbilii dversrti enumerati de tine eu nu spun ca sunt su[er valorosi, problema e ca steaua nu imi mai inspira increderea din ultimii 2 ani, se se poate impiedica de echipe precum cele mentionate in comentul anterior.

cand esti in stare de repetentie pui burta pe carte ca sa treci clasa. pe urma pui burta pe carte si mai si, ca sa iei Bacul. si daca pui burta pe carte la greu, iei si la facultate..)) capisci ? dinamo studiaza pentru BAc..))

unico_biancorossi  •  23 Iulie 2014, 11:43
Postat de alexbibirica1 pe 23 Iulie 2014, 11:43

putea fi,e corect ... dar si in prima repriza putea fi 2-0 pentru Steaua ,noroc cu bara si cu interventiile lui pufy :) ... steaua a fost praf in meciul ala ... nu faceau o preluare calumea,pasele erau date ... ca sa fie date ... ideea e alta,,in cupa romaniei,in cele 2 meciuri,antrenorul stoican, a spus ca erau egalii Stelei,daca nu existau acele 7 minute fatidice ...

corect, am si spus ca egalul a fost echitabil.

alexbibirica1
alexbibirica1  •  23 Iulie 2014, 11:43
Postat de unico_biancorossi pe 23 Iulie 2014, 11:32

putea fi 2-0 si game over.. la aia se refera el.. in R 2 dinamo a pitit balonul vreme de vreo 30 de minute. scorul final a fost echitabil, totusi.

saviola2_8
saviola2_8  •  23 Iulie 2014, 11:41
Postat de unico_biancorossi pe 23 Iulie 2014, 11:30

.) mai ai acelasi nr de mobil, ok ? sunt convins ca vei fi la meci, poate te sun 1 minut sa aud atmosfera.. ) ai mei... stau cam departe de ieuropa vreo cativa ani..))

unico_biancorossi  •  23 Iulie 2014, 11:32
Postat de alexbibirica1 pe 23 Iulie 2014, 11:23

:) pai e o discutie care poate sau nu sa fie lungita ... pai in meciul ala de care zici tu,cu bulan ati intrat cu 0-0 la pauza ,aparandu-va cu tot efectivu' ,iar dupa ce boul de tatarusanu a intrat ca un tzaran,s-a deschis jocu ... si ati mai scapat pe contraatac de 2 ori ... ://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Liga+1/live-text/VIDEO+Steaua+-+Dinamo+1+martie+etapa+21 - uite aici rezumatu'

alexbibirica1  •  23 Iulie 2014, 11:31
Postat de antimilitienisecuristi pe 23 Iulie 2014, 11:28

Nu te pune la mintea lui Gymd, ala este campionul prostiei! In meciul ala 9inamo a avut un singur sut pe poarta si el vede ca a dominat 9inamo meciul. Asta într-un sezon in care le-am dat prin gura 9 goluri. ________ Astfel de suporteri prosti și obedienți ca Gymd are 9inamo. Securistul ala bătrân si toxic auto exclude clubul chiar in 14 mai, ziua lor aniversara si NIMENI NU PROTESTEAZĂ. __ Neghiniță iese la TV și își bate Bula prin gura lor mințind ca investit 14 milioane euro si NIMENI NU PROTESTEAZĂ. __ CONCLUZIA ? Cea spusa de mine ani de zile: PROGENITURILE DIN FAMILII DE SECURIȘTI AU FOST SPĂLAȚI PE CREIER DE MICI CA SA ASCULTE DE SECURISTUL CONDUCĂTOR

inaintea meciului tur din semifinala cupei romaneiei ... reghecampf a declarat urmatoarele : ______ digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Cupa+Romaniei/video+reghecampf+raspuns+stoican+steaua+dinamo