Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
12
Duel tare pentru Răzvan Lucescu pe terenul liderului din Europa League, Ionuț Radu este titular la Belgrad » Clasamentul în timp real
0
Transferul dorit de Vlad Dragomir, după golul superb din Liga Campionilor: „Aș semna fără să stau pe gânduri”
0
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
voi mai pregatiti-va fo 14 ani
Eu credeam ca este vorba de dinamo...
Marketing, asa se numeste articolul lusitanilor si nimic mai mult! Ce era sa scrie si ziaristii aia, ca au cazut cu un adversar facil, ca e vorba de rusinea competitiei care n-a mai castigat un meci de secolul trecut? Trebuiau sa puna chiar si artificial adversara intr-o lumina cat de cat favorabila, ca altfel nu vine nimeni la meci!
Zilele aste ziariștii portughezi au primit vizita unor omologi vopsiți din Romania care au venit cu materialul plin de minciuni sub braț ! Păi cum să fie asta echipa care a câștigat CCE în 86 ???!!!
Presa portugheza are si ea nevoie sa se vanda bilete la meci! :D
Niste ***, n-au auzit ei de catalynn sau nebraska, detinatorii adevarului absolut!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Banuiesc ca vorbesti despre tine si deci nu te poate contrazice nimeni. Dar daca tot ai intrat in discutie poti sa ne spui ce s-a intimplat cu echipa STEAUA din anul 2003 pina la infiintarea echipei CSA Steaua ? Dar eventual sa-ti cauti cuvintele decente si cu o oarecare documentare (prin ce document s-a anuntat disparitia unei echipe).
Pai toti stiu ca e Steaua, cine naiba a jucat in liga 1 din 2003 incoace? Buna lui Utescu?Ce zăpăciți!
Daca esti prost totul e posibil. Crezi orice.
La prima schimbare de culoare a partidului-guvern, după ce DNA "se va sesiza" (ca si cum n-ar sti), vor intra la puşcărie cei ce l-au pacalit pe fariseu, iar echipa va redeveni STEAUA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.