Alte știri din fotbal
România și-a aflat adversara din optimile Campionatului European de minifotbal! Când are loc meciul
0
Nici nu vrea să se gândească la un dezastru, înainte de meciul în care fosta campioană riscă să retrogradeze în Liga 2: „La un moment dat vine și nota de plată”
0
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
2
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Știri din fotbal internațional
Ciprian Marica a văzut finala Ligii Campionilor și a recunoscut: „Cu posesia asta, Dan Petrescu câștiga meciuri”
0
Integralistul în finala Ligii Campionilor se felicită: „Venirea la PSG a fost cea mai bună alegere din viața mea”
0
„Omul meciului” în finala Ligii Campionilor a dezvăluit cum a gestionat PSG golul încasat în minutul 6
0
Starul lui PSG a privit de pe bancă penalty-urile și admite: „E nevoie de noroc, dar noi...”
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
kokalarul ala de la echipa pe care o sustii nu are nevoie de echipa nationala, se kca el pe Romania si pe toata natia noastra, il doare in fund pe stefan radu, chelbos deja la 26 de ani, de tara de unde a plecat...
iti dai seama ce se bucurau stelisti ca au scos marea Ajax in primavara'?
Sa fim obiectivi, puteau egala daca stiau sa loveasca mingea.
Bine, hai sa-ti spun adevarul..:)) Le-am citit din plictiseala.. Doar ce-mi mutasem locul de munca, n-aveam internet si le-am gasit in apartamentul pe care l-am inchiriat. :)))
nu am avut cum sa raspund..ma blocheaza moderatorii si la orice scriam, ma intorceau pe home page. scuze...la ce te referi?
hai ca sunt sperante . a intrat tatugol
Macar am avut o ocazie mare.
:)))))) Asta este adevarul ! Pacat ca in UCL regheblat este un necunoscut !!!
Reghe si MM tre sa intre in silenzio stampa pentru 2 ani. Reghe, ai avut echipa pe mana si ai facut ce ai vrut. a iesit un rahat. Cred ca steaua se desscompune. Reghe nu mai poate sau nu mai vrea, Bourceanu nu mai vrea nici el, Tata la fel, deci e clar ca inauntru ceva pute rau de tot. Steaua e pe moarte.
VALAHULEEE, unde esti fa ???? =)))))) ai facut laringita de la prea mult kaka ? =)))))) ce fac ma „suporterii” stelutzei in aceste momente dificile ?? astia MULTI, care umpleti 20 de inele ! sunteti pe stadion doar pt prezenta scenica ?? =)))))) ofof, mai valah, si prost si neinteles mai esti =))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.