Alte știri din fotbal
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
0
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”
0
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
10
Știri din fotbal internațional
Raul Rusescu a dat scorul exact la Dinamo Zagreb - FCSB: „Vedem 4 goluri”
0
Acuzați de „sclavie modernă”! Cum se apără Lucas Hernandez și soția lui
0
Moment șocant în Liga Campionilor » Spalletti și-a luat jucătorul la palme, chiar în timpul meciului!
0
Cât plătește Kylian Mbappe pentru un avion privat! Francezul își respectă statutul
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Hagi este normal sa tina cu Galata!! Aluat bani frumosi de la ei!! Si pe Steaua n-a sustinut-o nicio data!! El a fost adus cu forta la Steaua si este normal sa aibe o adversitate fata de Steaua si mai ales impotriva lui nasul sau Becali!! Eu il inteleg!! Inlocul lui Lacatus nu m-as sfatui cu el ca mi-ar baga numai strambe!! este mai apropape de Galata decat fata de Steaua!! Asa sunt mercenarii!
Efectele becalizarii Stelei se vad continuu,pina si Hagi are acum din cauza retardatului o adversitate fata de Steaua.Oricum,ca inteligenta nici Hagi nu e prea stralucit,doar e machidon ca si becali,ei sunt "inteligenti" numai cind e vorba de facut bani,in rest...tarani si ciobani prosti...
gica....nu e normal ceea ce sp.tu esti in primul rand roman si ai ajuns la galatasarai si datorita stelei.chiar daca tot ce ti-a facut gigi becali,a fost clar o nedreptate, nu mi se pare normal sa sp ca nu o sa ti cu nici o echipa.te-a dezamagit gigi nu steaua.tot timpul ai sp ca tu esti stelist....peste tot pe unde ai fost....iar acum....ce faci?-te razbuni pe gigi si te indepartezi de steaua.daca e asa,inseamna ca noi toti stelisti am avut un idol fals..pt ca tu ai fost geniul nostru.
gica....nu e normal ceea ce sp.tu esti in primul rand roman si ai ajuns la galatasarai si datorita stelei.chiar daca tot ce ti-a facut gigi becali,a fost clar o nedreptate, nu mi se pare normal sa sp ca nu o sa ti cu nici o echipa.te-a dezamagit gigi nu steaua.tot timpul ai sp ca tu esti stelist....peste tot pe unde ai fost....iar acum....ce faci?-te razbuni pe gigi si te indepartezi de steaua.daca e asa,inseamna ca noi toti stelisti am avut un idol fals..pt ca tu ai fost geniul nostru.
gica....nu e normal ceea ce sp.tu esti in primul rand roman si ai ajuns la galatasarai si datorita stelei.chiar daca tot ce ti-a facut gigi becali a fost clar o nedreptate nu mi se pare normal sa sp ca nu o sa ti cu nici o echipa.te-a dezamagit gigi nu steaua.tot timpul ai sp ca tu esti stelist....peste tot pe unde ai fost....iar acum....ce faci?-te razbuni pe gigi si te indepartezi de steaua.daca e asa,inseamna ca noi toti stelisti am avut un idol fals..pt ca tu ai fost geniul nostru.
Totul depinde de mentalitate si motivare.Steaua are avantajul experientei in liga si faptul ca deja este intrata in meciuri oficiale.Este obligatoriu sa prinda varful de forma in aceste doua meciuri.O calificare ar duce automat la descatusarea echipei.Problema vine de la lipsa de omogenitate a echipei.Indiferent de atmosfera de la meciul tur,Steaua are jucatori obisnuiti cu presiunea
Galatasaray, are lot cu citeva clase mai sus decit steaua.HARRY KEWLL,x(liverpool) chear vreau sa vad laudele venite cu Roma.Hagi,este corect.Go Rumania.
asa ma alex, injura-i pe hagi si lacatus, pupa-l in dos pe becali. aveti stapanul pe care-l meritati si va doresc sa-l aveti mult timp de aici inainte.
Taci ma ca vb si tu sa te afli in treaba ai fost si tu fotblist si aucma te dai mare tehnician dar esti praf lasa-ne ca sunt scarbit de astfel de declaratii antreneaza sa te vad cat de tare esti de te dai tu cu pararea de cum joaca steaua si ca galata se califica pai sa numai te mai vad in ghencea daca zici ca ti cu galata ca un stelist nu zice asa si bn a facut gigi ca te-a umilit ca asta meriti pt cum vb de steaua x-(
pt costi.nici nu poti intelge pt ca tu astepti ca atunci cind un jucator schimba echipa sai injure pe aia de unde pleaca si sai pupe in ...intimitati pe aialanti, cam asa cum pleaca in ultimu timp jucatorii de la steaua,se aude.. mentalitate ,caracter nu sint cuvinte staine dar multi nu stiu ce inseamna
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.