Comentarii (16)
bianconerri
bianconerri  •  23 Iulie 2015, 18:44
Postat de jim_raynor pe 23 Iulie 2015, 13:11

"Prima repriză a fost excelentă, am dat cu adversarii noștri de pămînt”, a zis Matthew Bero, autorul golului de 2-0." aiurea! trebuie sa apara vidanj oom fcsbuistul sa va explice ca de fapt v-ati facut de ras aseara! :))))))))

L-ai starnit... Deja are 300000 de megaocteti de explicatii si demonstratii...

bianconerri
bianconerri  •  23 Iulie 2015, 18:29

,,PÎMÎNT,,???!!! Asa a spus slovacul sau asa ati tradus voi???

ogica30
ogica30  •  23 Iulie 2015, 17:06

au facut si astia un fault cum a facut barbaioanu...;

rangers94
rangers94  •  23 Iulie 2015, 15:55

Ati dat cu EI de pamant dar EI s-au calificat . Cum naiba vine asta ? :))))))))))) ***.............

brancusi
brancusi  •  23 Iulie 2015, 15:27

In prima repriza i-au demoralizat pe stelistii,dar verdictul pentru ei inseamna inapoi in satul lor si cupe europene la televizor,asa ca o minima decenta nu le-ar fi stricat.

randoom_._
randoom_._  •  23 Iulie 2015, 15:20
Postat de unico_biancorossi pe 23 Iulie 2015, 15:10

felicitari. din moment ce i-ati batut chiar sunteti buni. vad ca ati avut chiar 2-0, asta inseamna ca ati fost superiori, insa meciul tur v-a costat, slovacilor.

au avut 2-0 si in cateva minute s-a facut 2-2. pacat a a picat fara nicio explicatie,golul 3. 2-2 era scorul corect.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  23 Iulie 2015, 15:10

rangers94
rangers94  •  23 Iulie 2015, 15:07

Pai Trencin sa facut de ras ca nu a reusit sa tina de rezultat dupa ce au condus cu 2-0 . Si sa nu uitam ca Steaua a jucat fara spectatori . Sper sa ne facem de ras tot asa cu Partisan .

rangers94
rangers94  •  23 Iulie 2015, 15:05

Bai Jim , cum naiba ne-am facut de ras cand am trecut de ei ?

rangers94
rangers94  •  23 Iulie 2015, 15:04
Postat de randoom_._ pe 23 Iulie 2015, 14:48

***. s-a calificat Steaua? s-a calificat. ramane dinamo singura echipa ce este eliminata constant din europa dupa primele 2 meciuri jucate? da. un 2-2 era mai mult decat rezonabil. dar asta este. macar am castigat a doua repriza cu 2-1 si nu am mai bagat puncte aiurea in burdihania blatistilor ce vor echipa direct in grupele ucl. anul trecut daca ajungeam in grupele ucl ne trezeam prin 2017 cu 2 echipe direct calificate in grupe,una in ucl si alta in grupele e.l. asa ca,tot raul spre bine. daca nu trece de turul 3 e.l.(nu ucl) nicio echipa romaneasca,Steaua poate sa faca linistita puncte in grupele ucl fara sa ii fie frica ca o sa avem o echipa direct in ucl peste un an sau 2.

As vrea sa treaca si Astra si Botosani . Astra din pacate are less de 0 sanse sa treaca de West Ham .