Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Un general din Africa amenință că armata sa va ataca Iranul: „Ocupăm ...
Libertatea
ok un 0 - 10 ar fi nemaipomenit! Alah e mare - hahahahahah
Lăcătuş: "Orice rezultat care ne va avantaja pentru retur e bun"... e cam grea ...matematica asta...
LACATUS ACUM ORI NICIODATA!NOI CREDEM IN TINE! APROPO MAI, CRED CA ARE O FREZA MULT MAI TARE CA A TA!
e panica, nu stiu unde sa urmaresc meciul online
merci iahim, voi incerca mai tarziu da este suspendata live acest meci
trebuie sa-i spuna cineva,sa nu-si mai aranjeze atat de des freza ! in rest e singurul de care mi-ar fi mila daca-i bat turcii ! e primul meci international,ca antrenor,sa aiba noroc maxim !!!
lacatus nik nu stie pe ce lume se afla nik nu stie ce vb de la emotii se teme ca nu se califik si se balbaie.
HAI STEAUA!!! BAFTA LACATUS! Si vorba lui W ZENGA;NOI ROMANII INTOTDEAUNA AM INVINS TURCII !! ZENGA un adevarat ROMAN si un STELIST ADEVARAT!
intri pe site-ul antena1.ro si vz ca tre sati arate acolo galata-steaua live sau cv de genul ink maine cu 5 minute inainte de meci ok?
Bine mai Laca, asta e declaratie? Banuiesc ca un rezultat care ne dezavantajeaza nu e bun....Bine ca ne-ai lamurit, ca eram in dubii...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.