Alte știri din fotbal
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Arena lui Beșiktaș e „casa” Teodorei Meluță » Sfaturi utile pentru fanii români: „Atenție la transport!”
0
Ionuț Rada îi cunoaște secretele amicului Calhanoglu și le dă sfaturi „tricolorilor”: „Să aibă un cod de comunicare. Nu se vor auzi în vacarm”
0
Dorinel Munteanu, despre jucătorul lăsat în afara lotului de Mircea Lucescu: „Va veni și timpul său”
0
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Azi sărbătoresc fanii tuturor echipelor care nu știu ce înseamnă cupele europene, fanii anti și cei care găsesc fericirea în răul altora. Eu le doresc să aibă parte și de sărbători fericite, din motive pozitive!
Ești tu ceva de mic, dar mare :)
Azi (re)incepe seria umilintelor gigiste in Europa. Umilinta marca inregistrata 10 10sb, clona care a incasat 10 de la pescarii amatori si a fost spulberata de Karagandy. Deschideti televizoarele, luati-va si popcorn, urmeaza cea mai buna comedie a anului 2024!
E clar ca omul are prieteni si pe la Silkeborg și a sărbătorit cu multă bere ceheasca norocul chior sa dea peste FC Fcsb, dar îl poți condamna!? Toată România curată, nefcsbista îi dorește un sejur cât mai lejer și să aibă cât mai mult timp la dispoziție să viziteze Bucureștiul. Astăzi sunt “praghez de mic” (v-ați fi așteptat!? :-))) ) și sper ca Randumb să nu dispară iar în timpul meciului și să nu dea “pont” pe live, cum face de un încoace, pretinzând ca se uita sau chiar e la meci. :-))))) Na zdraví! :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.