Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins de ce va face Gică Hagi dacă va deveni selecționerul României: „Ar fi rușinos”
0
Bun prieten cu Lucescu, Gigi Becali comentează cumpăna selecționerului: „Nu știați?”
0
Lui Lucescu i se montează un defibrilator! Informații de ultim moment despre starea de sănătate a selecționerului
0
Un membru al Generației de Aur a rămas fără telefon în Turcia: „Am făcut reclamație la Poliție”
1
Știri din fotbal internațional
Au inaugurat „noul Azteca” » Imagini ca în jocurile video cu stadionul de la Cupa Mondială 2026
0
Bernardo Silva dezvăluie adevăratul motiv al plecării de la Manchester City
0
Naționala de nerecunoscut! Umilință în Noua Zeelandă, după ce s-a făcut de râs în preliminariile CM 2026
0
Iar probleme cu portarii! » Bayern suflă și-n iaurt înaintea „dublei” cu Real Madrid
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Si ce treaba are Maribor cu Qarabakh? Craiova face cat fac si restul, se impiedica la primul adversar care e mai mult decat semiamator. Daca Sparta Praga si Maribor au ajuns echipe de neinvins pentru noi... Nu coar ca ne-au scos, ca e ok, valori echilibrate in teorie, dar pe teren nu au fost nici atat de echilibrate, au fost net superioare aceste doua echipe.
Stucan ca Stucan,dar de Mironica ce zici? :)))
Hopa tu ești Ștucan ?! Ăla de miroase a brânză !!!
Pt ziariștii care blamează Universitatea Craiova ați văzut ce poate să facă Qarabagh în deplasare , voi o tot dați înainte că nu au trecut de Maribor și de alții dar cu un om în minus care echipă românească trecea ?!!!
"Ciprioții de la APOEL merg în play-off-ul Champions League" ... eu zic ca e altfel ... dar ce mai conteaza
asa se intampla cand dai tot bugetul echipei pe salariul antrenorului
Lasă-i ca sunt distruși. Echipa lor de suflet si pâinea lor de toate zilele a fost bătută aseară.
Bai,băiatule,de ce nu-ți vezi de treaba ta? A intrat domnul Becali în direct,da??? Aici avem doar știri “pe surse”!!! Nu-ți convine,mergi la prosport!…sau oriunde altundeva pentru ca ziarele de sport din România și-au dat duhul de multă vreme. Amin!
Fraieri scoțienii ăștia...in loc să-l ia pe Eanix de la echipa a doua unde face furori,na,așa vă trebuie!
Nu e clar? Și Mourinho și Fenerbahce au nevoie de Ianis. Too late now… Uite-l pe Hagi cum tocmai a dat trei goluri, sigur la o echipă de copii, dar trei goluri sunt trei goluri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.