Comentarii (26)
tery
tery  •  20 Octombrie 2010, 14:29

intr-un final ce sa o mai dam de garda a pierdut din cauza arbitrajului ostil de care a avut parte ..asta e nu ca a jucat mai bine adversarul .analizati meciul..))

sibelius
sibelius  •  20 Octombrie 2010, 14:27

tika-takaaaa Barcelonaaaa Lucescu pentru noi e JJ Becali 2.

de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  20 Octombrie 2010, 14:24

Vesnicul obicei al lui Mircea Lucescu de a da vina pe cineva cand pierde. La 5-1 ciocu' mic.

pompei11
pompei11  •  20 Octombrie 2010, 14:19

daaaaa hahahaha...asta e echipa care e la nivelul barcelonei hahahahahahahahahahahaha...tziganule

valut24
valut24  •  20 Octombrie 2010, 14:14

nu degeaba razvan e asa prost

drzu
drzu  •  20 Octombrie 2010, 14:13

Ceva normal pentru Il M..U..C..E..

a13xutzu89
a13xutzu89  •  20 Octombrie 2010, 14:06

Nenea Luce...ALOOO...vezi ca ai gresit partitura...Vorbesti despre Shakhtior nu despre Nationala Romaniei...sti tu...Shakhtiorul de la nord de Romania...tara aia plina de nulitati...in care te-ai nascut si tu si fi-tu...La 5-1 mi-ar fi rusine sa mai zic ceva despre arbitru...mai ales la "valoarea" ta ...

nikita21
nikita21  •  20 Octombrie 2010, 14:06

am vrut sa zic!arbitri astia il fura pe il luce meci de meci.incredibil!crek ii vremea de pensie,nu merita sa pierzi respectul unei munci de-o viata ptr niste declarati de pensionar,senil

adialyssa
adialyssa  •  20 Octombrie 2010, 14:05

aceeasi veche bassinica pe care o aud de 20 de ani si ai transmis-o genetic si lu al mic ,de muc era vorba

sosotare
sosotare  •  20 Octombrie 2010, 14:00

:)) eram sigur ca asa o sa spuna "maestrul lucescu" el atotstiutorul...iar l-au furat arbitrii...respect pentru ce face la shatior si ce a facut in cariera sa...dar nu stie sa piarda...cand iei bataie cu 5-1 nu mai este loc de niciun comentariu...jos palaria jos pentru Arsenal!

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează