Comentarii (26)
1947fcsb
1947fcsb  •  20 Octombrie 2010, 13:55

pfff cred ca batranetea incepe sa isi spuna cuvantul...

christiano0
christiano0  •  20 Octombrie 2010, 13:38

Si asta nu e tot :)) M. Lucescu : "Inainte de primul gol Arsenal nu a creat nimic si doar cadourile noastre le-au permis tunarilor sa intre in avantaj la pauza.[...].. Arsenal a fost in avantaj fiindca a jucat acasa.[....] Totusi, cred ca noi si Arsenal am fost la acelasi nivel asta seara." E clar =)))))) Doar noi si Barcelona mai jucam asa :)

miakis
miakis  •  20 Octombrie 2010, 13:35

ce simpatic e taganul asta

achilles
achilles  •  20 Octombrie 2010, 13:31

irecuperabil thyganu...muce jr tot la fel ca el e

pifocu
pifocu  •  20 Octombrie 2010, 13:30

si tu ca fiuto pe voi va fura intruna mai lasati-ne cu deastea ca teau macelarit arsenal iar vanger tia dat o lectie de fotbal asa ca mucles

axl41
axl41  •  20 Octombrie 2010, 13:27

Daca si la 5-1 spui ca te-a furat arbitrul ai o mare problema, mai nene!

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează