Alte știri din fotbal
Situație dureroasă » Familia nu are unde să-l îngroape pe Constantin „Gogu” Covaciu: „Am primit un răspuns stupefiant de la Dinamo”
3
„Nu e normal!” » Discurs vehement despre sistemul din fotbalul românesc: „Ăia joacă 70-80 de meciuri... Este inadmisibil!”
0
Damjan Djokovic era așteptat azi la Comisia de Disciplină » Ce s-a întâmplat
0
Neașteptat! Echipa care dă cel mai bun pasator și cel mai bun marcator în startul sezonului din Superligă
1
Știri din fotbal internațional
Dorința lui Cristi Chivu pentru mercato de vară: Inter a trimis oferta
0
Dorit de Arsenal, Vincius Junior s-a întors la antrenamentele lui Real Madrid
0
Ghinion pentru CFR în play-off-ul Conference League: adversară din Premier League + Misiune ușoară pentru Craiova
10
Niciun candidat nu vrea să preia „Portocala Mecanică” » Soluția „Van Gaal”?
0
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
0
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
1
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
Primul oraș din România care stinge iluminatul public după miezul nopții. ...
Libertatea
Riscul unui cutremur de magnitudine 9 care ar devasta Coasta de Vest a SUA ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
O familie de români a rămas fără portofele la doar câteva ore după ce a ...
Libertatea
Nu tot insistati cu "problemele delicate". Aceste probleme nici macar n-au legatura directa cu inima, are un tesut ce trebuie cauterizat pentru ca provoaca inima sa bata mai repede. Nu e nimic grab, e mai degraba un disconfort. Deci nu mai bateti aiurea moneda pe subiectul asta, Tucu revine sa fie campion si golgeter si in actualul sezon. :))
Semne bune pentru cine? Ca fara el CFR a rupt tot... V-ati si grabit sa-i faceti reclama poate va pica de la fabrica bunicului o garnitura Stela de bucatarie sau un dormitor Gratiela. Bunicul miliardar e singurul motiv pentru care acest bolovan a ajuns sa "joace" fotbal... Seicii camatari de la CFR stiu bine asta. Ia scadeti-l pe Omrani din ecuatie si vedeti unde era CFR la inceputul asta de sezon. Tucudean habar nu are de fotbal, dar cand e echipa intreaga cu un mijloc formidabil joaca numai pentru el (indiferent cate zeci de mingi strica pe meci), nu are cum sa nu marcheze din cand in cand.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.