Alte știri din fotbal
Oțelul nu a ruginit! Dorinel Munteanu a cedat clar pe terenul unde a devenit campion » Clasament în play-out
0
Daniel Pancu este convins că Mircea Lucescu nu se va lăsa de antrenorat: „O să vedeți”
0
Daniel Pancu are două dorințe, înaintea duelului de la Craiova: „Mi s-a povestit că au fost condiții de Real Madrid”
0
Antrenorul din Liga 2 și-a dat demisia după eșecul de sâmbătă: „Ne-am strâns mâinile și ne-am despărțit”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
1
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Motorină premium mai ieftină decât cea standard la un mare lanț de ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Incep si eu sa inteleg de ce Maradona injura continuu FIFA si UEFA. Stia el ce stia. PS: Daca nu ne aparam noi, romanii, "saracia, nevoile si neamul" vom inceta sa mai existam sub actuala identitate de romani, in actuala tara Romania.
Au sarit imediat sa se faca remarcati "romanii" Burleanu, ministru Stroe, "romanca" maracineasca ajunsa ministereasa in Franta. Jalnic, edificator de caracter.
Voi, ăștia de la acest ziar, ați avut ocazia să-l luați în apărare pe omul ăsta nevinovat. Ați fi putut explica lumii întregi că a fost o neînțelegere. Și ce ați făcut? V-ați aliat cu dușmanul. Ați avut ocazia să faceți un lucru bun și corect. Ați eșuat!
Noi nu avem justiție, nu avem presedinte, noi nu avem valori. Suntem nimeni. Iar UEFA a inventat o noua competiție.... Tocmai pentru ai trimite pe cei săraci in lumea a 3 a fotbalului. UEFA nu este rasista? UEFA A devenit o societate care administrează drepturile tv ale cluburilor. Si cam atât. Nu are departament de etica, nu este tribunal sportiv, nu are indrumari pentru a face fotbalul mai bun. Uefa insasi este o soxietate mafiota. Corupta. Platini
Ce cenzurați băi amatorilor? Trebuie să scrie black forest, sau Schwarzwald? Incompetență de la a la z. :-))))
Alegerile au fost deja. Trist e, ca indivizi rataciti ca tine au drept de vot. Asta sa fie multa trambitata inteligenta ddbista...??
Singurul ziarist cu coloana vertebrala si care a spus ceea ce gandim cu totii este Radu Banciu !!!! De ce va este frica sa luati atitudine cand ganditi la fel ???? O avea Chirica alte bube DAR AICI S-A POSTAT CORECT !!!!
Susțin Jos Johannis! Trădătorul țării. Cel mai p președinte din istoria țării!!!! Sper sa câștige AUR alegerile. Și sper apoi ca specimenele ca băsescu, johannis si cei ca ei sa ajunga la pușcărie.
Da ok in regula insa reglulamentul uefa la acest nivel este clar nu se permite identificarea dupa culoare.. asta inseamna ca este un incult nu un rasist
Total de acord cu domnul Chirica!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.