Alte știri din fotbal
FCSB a anunțat prețul biletelor pentru returul cu Auda, din Letonia
0
Replica zilei! » Ce „pont” i-a vândut lui Tavi Popescu: „Șmecherii sunt...”
0
CFR Cluj - FC Voluntari » Echipele de start: multe noutăți la gazde
0
I-a luat ochii lui Basarab Panduru în primele două etape din Superliga: „Face unele lucruri diferit”
0
Știri din fotbal internațional
A fost ales cel mai frumos gol de la Campionatul Mondial: „Ce naiba am făcut?!”
0
Arbitrul din cauza căruia Jose Mourinho a fost amendat în 2023 va conduce Universitatea Craiova - Levski
0
S-a întâmplat acum 30 de ani! Precedentul european care îi dă speranțe Craiovei în Liga Campionilor
0
Cine va arbitra SK Brann - U Cluj: internațional de un an, tocmai a condus meciul românilor din Ungaria
0
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
7
Avertizări nowcasting ANM de vreme severă. Lista localităților vizate de ...
Libertatea
Pentagonul elaborează scenarii pentru o operațiune terestră de amploare în ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
MAE cere expulzarea unui angajat al Ambasadei Rusiei, după doborârea celor ...
Libertatea
ce se oftica stelistii ca cel mai mare antrenor roman din toate timpurile este dinamovist:))
pentru toti nestiutorii de fotbal M. Lucescu e cel mai mare antrenor de aceeasi nationalitate cu noi pe care l-a avut romania in toate timpurile.. in loc sa ne sustinem conationalul hai sa-l denigram... bai romanilor treziti-va!!! de-aia fug toti din romania... nu mai comparati echipele mici cu real si barcelona ca nu e aceeasi mancare de peste.. sa faci performanta cu o echipa mare e una si sa faci cu echipa mica e alta...
Cand lucescu spera la o calificare cu nationala in 83 lumea a spus ca e nebun dar a lasat acasa mondiala italia si cehoslaovacia iar de atunci a facut numai echipe bune si performante IN STRAINATATE SI PE PLAN INTERNATIONAL.A avut ghinon cu porto 2 bare anu trecut cu barca la 0-0 a ratat ,cumulat cu niste greseli personale facute din lipsa de experienta de cl.Dar mai mult dor comentariile de mai sus o parte din asa zisi suporteri hulim oamenii ce au succes afara ca performantele lui il luce campion si cupe cu galata besiktas si sahtior plus uefa si europa lique nu mai are nici un roman.De asta nu reusim afara nu stim sa vedem unde am gresit cum face il luce si sa remediem ...fanilor.
25,5 este media de varsta a echipei si te plangi ca ai echipa de copii? Pai Real are media de varsta 25,1 mai Mircescule, si au punctaj maxim in grupa de CHL si 3 pct in campionat in fata Barcelonei. Esti incredibil cum este specimen da vine pe orice numai pe el nu.
frumoasa faza cand spune clar si drept. ca presa alimenteaza si provoaca scandalurile, cand presa are o mare vina pt distrugerea armoniei din fotbalul romanesc. bine le zici mircea! dar ce e cel mai rau ,ca multi fraieri asculta si cred tot cea ce scriu jurnalisti lu peste pe site si se cearta ca prostii fara motiv. dupa cum bine vedeti cititi comentariile cu multe critici injuraturi, jigniri de tot genul etc etc!
comentatorii lu peste prajiti. numai stelisti cu 4 clase si creier de maimuta. 1. da ma, APOEL nu merita sa se califice. daca te-ai uita la fotbal mai mult decat citesti toate cacaturile din ziare ai stii ca aia au jucat ca o cizma 5 meciuri si intamplarea a facut sa fie pe primul loc. 2.nici sahtior nu merita sa se califice pt ca au fost slabi cu Zenit ambele manse si cu Porto in tur 3.chiar are o echipa de copii. si i-a cumparat pt ca omu stie sa construiasca o echipa. nu e ca gigi sa cumpere dupa ce ii zice mache, desteptilor. APOEL la anu nu prin europa cu oamenii lor de 32 ani. In schimb sa auziti de brazilienii lui Sahtior in viitor ;) aia inseamna performanta. sa faci ceva pt viit
bai mare om de fotbal, logic o echipa traieste pt suporteri, din cauza asta vin sponsori etc, dar voi pt cine jucati, panaramelor, stiti sa dati din gura atat
cine te pune sa citesti despre el, citeste despre praz,
oare de ce cel mai mult il injura tiganii astia de stelisti, daca tot au asa multe cunostinte de fotbal stelisti astia comunisti pot sa-mi zica ce antrenor roman a avut asa multe performante si la nivel de varf atatia ani?
Nu te-ai gandit niciodata, ca echipa evolueaza atat de slab din cauza ta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.