Alte știri din fotbal
„Dacă eram mai inteligenți...” » Declarațiile lui Mehmet Topal, după Petrolul - UTA 1-1
0
Craiova - Dinamo » Start în repriza secundă. Oltenii au mutat la pauză
23
Reacția lui Adrian Mihalcea, după ce UTA a pierdut victoria în prelungiri la Ploiești
0
Petrolul - UTA, meci cu erori de arbitraj, decis în minutul 90+6! Clasament în play-out
6
Știri din fotbal internațional
Espanyol - Real Madrid » Un pas greșit al „galacticilor” trimite titlul la Barcelona
0
Inter - Parma, prima repriză » Milano, pregătit de sărbătoare!
5
Dani Alves s-a întors pe Estadio Metropolitano, în fața la 35.000 de oameni ... ca predicator evanghelic
0
Răzvan Lucescu și PAOK, victorie mare în primul meci după decepția din finala Cupei
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Opțiunile SUA în Iran sunt acum o operațiune militară „imposibilă” sau o ...
Libertatea
Petreceri de 1 Mai pe litoral cu sticle de vin de 6.000 de lei și ciorbă de ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Producția de petrol a României scade în plină criză energetică, iar ...
Libertatea
crapă ficații în dinamoviști. s-au auzit zilele astea niște troznituri prin țară. abia acum am realizat ce era. pipote și ficați de susținători ai echipei fostei miliții și securități. se gândesc la răzbunare: ce coregrafie hoață să bage la fcsb-sporting. DOAR DINAMO BUCUREȘTI NU JOACĂ ÎN CUPE... ceva de genul.
Setaua ne-au dominăt total pe toăte planurile imăginabile. Ar trebuii să ne iea drept sătelit "ecipa B" să ne bage si pe noi ăn meciurile europenene cu miză mai mică cănd sunt ei prea obositii.
bai faci confuzii monumentale. gigi investeste cumpara jucatori si obtine performante. scopul este obtinerea performantelor. nu exista reteta unica pentru obtinerea performant
zizu dragule, de ce mai tu pe ignorantul? Pai mai suporter al celei mai de cacao echipe românești, care nu reușește să realizeze mai nimic în competițiile europene, afla că datorită Stelei, a punctelor realizate de acesta în Europa, mai precis a Stelei din perioada Becali, CFR-ul de doua ori, Urziceniul și Galațiul au jucat direct în grupele Ligii Campionilor. Este că am dreptate măi frustrat mic și amărât?
clona fcsbmu-blat rusinea romaniei! fortza dinamo
Sa nu uitam ca in aceasta perioada Steaua a jucat si o semifinala de Cupa UEFA, Dinamo saraca de ea se pregateste si acum "da Liga campionilor" , vorba lu Cristinel , pardon Virinel Borcica puscarica ! Asa cadinamovistilor taceti definitiv !Forta STEAUA (FCSB) !
Si presa rade de Dinamo.
Tu stii sa faci diferenta intre o echipa care joaca in fiecare an in Europa si una care nu ia titlul de 10 ani in Liga 1? Articolul nu este despre mimao, ci despre Steaua si restul.
Tu esti LIVIU MANOLACHE cel mai prost ziarist cara confunda merele cu perele,daca nu sti sa faci deosebire intre PILZEN SU BILBO atunci e rau de capul tau inseamna ca habar nai la FODBAL SI ESTI PROST CA MM SI STAPINUL LUI CI COLEG DE FACULTATE LA POARTA ALBA.
ai uitat cand te bucurai ca un nebun la golul lui Vali Badea cu Standard Liege, pe ritmul imnului UCL
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.