Alte știri din fotbal
Impact instant! A înscris la debutul pentru U Cluj și a făcut liniște în Giulești: gafă mare în apărare
0
Lotul oficial al Farului pentru meciul cu Universitatea Craiova: ce se întâmplă cu Alibec
0
Fanii Universității, scandalizați de condițiile din București: „Când veniți la Cluj, vă descălcați!”
1
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » U Cluj mai marchează o dată în Giulești
14
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle, derby-ul etapei 24 din Premier League » Echipele de start + cote
0
Accidentările continuă să-i dea mari bătăi de cap lui Conte » Napoli câștigă cu Fiorentina, dar își pierde căpitanul
0
Alvaro Arbeloa, antrenorul lui Real Madrid, admite: „Pur și simplu nu am avut timp”
0
Aflat în ultimele luni de contract, Mike Maignan a semnat și continuă în Serie A
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
dar si sa n-ai de atatia ani o rezerva decenta. mai e si statistica aia..ca fara Ramos in UCL, Real ia bataie...sa sa-l ai doar pe plafonatul de Nacho care nu ar fi un fundas decent nici la Huesca. Un management falimentar de la portar la ultimul atacant. Cand iti dai afara antrenorul si balonul de aur care ti-au castigat 3 UCL la rand si mergi pe mana lui Benzema si Courtois, asta e rezultatul. Cum nu a mai castigat Real nimic 15 ani dupa decizia halucinanta de a-l da afara pe Del Bosque dupa ce le-a castigat liga, asa s-ar putea sa urmeze si acum, dar sa fie 30 de ani ca de data asta au fost 2 ori mai prosti. si-au dat afara si antrenorul si balonul de aur care le-au castigat liga nu o data ci de 3 ori la rand.
au negociat la pret si s-a zgarcit Perez pana la urma :))))). sa lasam greseala aia. cand ratezi faza aia Benzema si Modric ar trebui sa taci si daca te califici sau castigi meciul faza aia o rezolva si grupa de 2007 de la Ovidiu.
cooperativa functioneaza si nu numai in romania ;)
Eu nu spun nimic, doar ca a fost out. Si ma mai intreb ce le a trebuit 7 minute sa decida ce a fost? / minute? Serios? Cand ai monitorul in fata?
Ls toamna olandezii cumpara portul constanta .
Numa sa nu primeasca 4 printre ele :)))
Hai că mai da Realul 3 și...rezolva calificarea!:)))
Vezi daca nu stii limbi străine!!:)))
Locul trei in campionat , fara sanse la titlu si eliminarea in faza optimilor in champions, incununeaza poate cel mai prost sezon al madridului din epoca moderna. Insa cel mai grav ptr ei, este ca lasa senzatia de neputinta..nu vad un fotbalist din lotul lor care sa faca o repriza secunda de senzatie si sa intoarca soarta calificarii..un madrid atat de impotent nu am vazut niciodata. Din pacate ptr ei si ptr fotbal in general..cred ca ajax ii scoate. Madridul o sa atace haotic..se descopera, iar olandezii daca mai inscriu unul, totul e PA. in vara este momentul ca florentino sa iasa la rampa..daca vrea sa faca din nou o echipa puternica, trebuie sa inceapa cu atacul, care este dezastruos. E o rusine ptr real madrid ca a ajuns sa stea in lucaz si junior..madridul are puterea sa aduca in atac doi fotbalisti care sa ii aduca pe linia de plutire, ma refer la mbappe si kane !
Astia da pusti teribili nu slabii de la noi vopsiti si promovati ca "mbappe"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.