INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » MANCHESTER UNITED - OŢELUL, AZI, 21:45, TVR ŞI LIVETEXT PE GSP.RO ŞI M.GSP.RO
Alte știri din fotbal
România U17 - Italia U17, meciul decisiv pentru calificarea la European și Mondial » Deschidere de scor
0
România U21 - San Marino U21, în preliminariile Campionatului European » Ocazie uriașă pentru Biliboc
0
România U19 nu o învinge nici pe Ucraina și încheie grupa Turneului de Elită pe ultimul loc
3
România ar urma să aibă o grupă de foc în preliminariile Euro 2028 » Traseul din Liga Națiunilor va influența crucial
0
Știri din fotbal internațional
Rezultat NEVEROSIMIL obținut de naționala Iranului în plin război
0
Tottenham a făcut anunțul! De Zerbi, noul antrenor al londonezilor: „Suntem încântați să anunțăm”
0
FIFA a acordat „undă verde” pentru noua regulă a ofsaidului! » Unde și când va începe experimentarea
0
Reacția serii: I-a mulțumit lui Mbappe după ce a fost săltat de forțele de ordine!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Șeful ARR, Cristian Anton, ținea acasă cutii pline cu bani. DNA a numărat ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
da o sa fugiti voi Man.utd dp minge,dar aia din meciul cu city ;))) hahahaahaaaaa
daaaaaaaaaaaaaa...o sa le faca viata grea englezilor pe Old Trafford...este cea mai de temut echipa din CL :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
cel mai penibil si optimist coment pe care l-am vazut in viata mea
S-o credeti matale, Park Ji-sung-ule! Habar nu aveti ce-o sa va faca Otelul! In Europa League o sa ajungeti! Otelul n-a mai mancat bataie intr-un meci de nu-stiu-cand, meciul cu voi nu se tine, a fost doar de cunoastere a adversarului! Si au incasat si banii restanti! Stati toti in aparare daca vreti sa scoateti 1 pct.! Da' n-o sa va mearga! Hai Otelu'!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.