Alte știri din fotbal
Triplul campion al României a venit în direct cu o altă teorie: „Rapid și-a dorit doar un egal”
0
„Vreau să mă operez” » Florin Tănase le-a comunicat deja decizia celor de la FCSB. Cât va lipsi
0
Cristi Săpunaru, tranșant » Unde crede că s-a jucat meciul: „Dacă Rapid făcea asta, nu avea probleme cu FCSB”
0
„Nu ne-a dat un penalty!” » Alex Dobre l-a luat la țintă pe Istvan Kovacs + Principalul obiectiv al echipei: NU este titlul!
0
Știri din fotbal internațional
Și-a anunțat brusc plecarea de la PSV, după ce s-a întâmplat astăzi!
4
Visul frumos continuă! Aston Villa o învinge pe Manchester United și se apropie din nou de liderul Arsenal
0
Programat în această seară, duelul românilor a fost anulat! Anunțul oficial al clubului
0
Barcelona, prestație solidă în victoria cu 2-0 de pe terenul lui Villarreal » Catalanii termină anul pe primul loc în La Liga
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Afacerea de sezon care nu mai găsește angajați: „Avem comenzi mai multe ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Europa iese din pasivitate și atacă Rusia din umbră: ofensivă lansată chiar ...
Libertatea
Un nesimțit omul ăsta dacă poate fi numit om
domnule Webo, fara nicio exagerare, eu sunt convins ca ti-ai dorit si ai cautat sa ajungi intr-o asemenea situatie, sa pozezi in victima si sa capeti o notorietate efemera
termina cu aberatiile astea..tu crezi ca pe cei din vest ii intereseaza etimologia cuvantului "roman" sau "romani/rromani"?suntem fcauti din cauza conationalilor nostrii mai colorati care ne o facut de kkao prin vest.
Ar trebui ca tinerii nostri sa iasa in strada si sa protesteze impotriva neocomunistilor dela Washington care i-si bat joc de poporul roman ,si sa apere onoarea arbitrului nostru. Iesiti in strada ,altfel ne pun in genunchi,ungurii ar fi facut-o.
Știucane nu stiri cu ruperea tăcerii a *** asta tre, aparati-l pe coltescu ***, nu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Balgradean are dreptate. Pai daca rromani/rrom se confunda cu romani/roman/romania toti vesticii cred ca romanii sunt rromani si ca toti rromani sunt romani. de ce la vremea respectiva jurnalistii si politicienii nu au luat atitudine cand ni s-a impus cu forta aceasta denumire pt minoritatea cu ***? noi nu avem dreptul sa ne aparam identitatea de neam, de popor, de ce trebuie sa fim confundati mereu cu altcineva? noi nu avem dreptul sa fim respectati?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Neinspirat arbitrul nostru, trebuia sa spuna "*** aia urata cu spume la cioc" cred ca-l identifica mai bine!! Sa le fie rusine conducatorilor nostrii din toate planurile , care au ridicat fundul in sus sa o *** din nou. Pai fratilor, noua cand ni se spune adesea ca suntem T_iG..ani?!?! A luat cineva atitudine?!?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai aveau și aberația cu "Gigi Becali aruncă bomba" :)))
Nu va mai suparati atata...e suficient ca ne este CLAR noua cine a gresit...iar de azi anainte UNII sa nu mai depaseasca limita granitei noastre...NU SUNTETI BINE VENITI BA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.