Alte știri din fotbal
Plecare neașteptată din Superligă! Jucătorul are oferte din străinătate + un campion își reziliază contractul
0
Îl cunoaște bine pe atacantul luat în calcul de Dinamo și dă verdictul: „Nu poate fi titular în acest moment”
0
Lovitură de proporții pentru Liga 2! Negocieri secrete pentru doi jucători din Superligă
0
Basarab Panduru, contrariat de noua cotă de piață a jucătorului pe Transfermarkt: „Nu dă nimeni banii ăștia”
4
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
3
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
GSP= LGBT= METOO= Black Lifes Matter= Greta Thunberg
Sa ia atitudine si astia din conducerea tari de la noi , sa nu mai fie slugile alora din afara , macar odata sa si arate si ei c....le si sa nu mai plece capul ca sclavii!!! ???????????????? A ajuns Erdogan sa ne dea lectii despre rasism , tocmai el si tara lui .... ????♂️
Webo, ești o... de om! Voi ați depășit orice limită. Trebuia să fii suspendat drastic, iar echipa ta și a dictatorului căruia-i mulțumești să fie exclusă din Europa vreo cinci ani. Când îi mulțumești lui Erdogan mulțumește-i și pentru kurzii și sirienii uciși!
Asa e. Avem cei mai slabi conducători din Europa. În loc să-l apere pe arbitru și să spună adevărul, ai noștri au apelat la toate clișeele penibile și aberația cu "ne dezicem."
Am ajuns sa ne apere străinii,ungurii sunt OAMENI . Conducătorii noștrii sunt ANIMALE.
da...asta va creea un precedent periculos..lumea s a cam saturat de "polictically corect"
Intr-un bar din Italia a fost bataie intre un italian si un roman!Scandalul a plecat de la faptul ca italianul a zis Multo Bene, si romanul a inteles,Moldovene !
Gretos personaj.
Dacă U. E. F. A. ar fi fost, impartiala, ar fi dat meciul pierdut cu 3-0, de către ambele echipe, pentru că au refuzat să mai joace și ar fi continuat ancheta, să stabilească în ce măsură, a greșit Coltescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.