Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Epic! Deznodământ de neînchipuit în Grupa A: Africa de Sud produce surpriza și merge în „16-imi”! Cu Ochoa în poartă, Mexic a produs un alt meci de poveste
0
Imagini copleșitoare cu Neymar » A plâns pe teren, la primul meci pentru Brazilia după 980 zile
0
Brazilia a demolat Scoția, la revenirea lui Neymar! Show Vinicius la Miami + Maroc, victorie cu peripeții cu Haiti
0
Petrecere balcanică în SUA » Fanii Bosniei au invadat impresionantul stadion din Seattle și au făcut un adevărat spectacol
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Daca tzzaranul ala de Ceausecu care era patriot cu o inteligenta nativa dar pantofar la studii si ideolog inversunat lasa un pic din stringatoarea aia comunistoida acuma eram salvati si multi eram acasa. Trebuia d.obitocul sa lase nationalismul c..retinoid si ideologic deoparte si sa lase granitele libere ca in fosta YU si sa incurajeze macar mica privatizare, televiziunea libera, etc...ACUMA eram salvati . Degeaba rage basexu cu istoria lui personala caci intr-un stat ca al nostru Monarhia era cea mai buna in 90 ' chiar si daca tara era plina de securisti isterici as fi preferat sa vad famiilii educate ca Mociornitza la putere decit pe aia care ii stringeau pantofii pe strada . E o chestie
Otelu a jucat mai bine cu Basel decat acum , cu Benfica le-au tremurat gleznele.
mai important decat scorul nostru cu benfica, este punctul scos de Basel la Manchester, punct pe care noi nu vom reusi sa-l luam. Basel, echipa cu care ne batem pt locul 3, are deja 4 puncte.
doream sa subliniez faptul ca noi avem multi campioni europeni sau chiar mondiali proveniti din Cluj, nu mai zic de celelalte orase ale tarii ! sporturile noastre au dat infinit mai multi campioni decat acest fotbal.
pai stai asa , ca am citit destule comentarii in care se blama faptul ca stadionul din Cluj are pista de atletism! cica nu se "vede" bine meciul..., cica nu e "european", ...cica si mai cica...
Bravo , aici sunt total de acord cu tine .
poate sa taca???!!!??? nu cred ca tu ai elicopter cum nu cred ca am eu! macar la stadioane am mai miscat cate ceva! mai apoi cu aurul , el face propaganda, treaba lui! poate stie ceva, nu ma bag in discutie! oricum autoritatile locale nu au cuvant aici !
Un stat slab anemic unde s-a creat o mica clasa bogata iar restul se chinuie de la o zi la altsa sa traiasca . Pai in vecii vecilor nu-i mai ajungem noi pe nemti, francezi, englezi, spanioli, italieni la nici un sport inclusiv fotbal . Retine . Niciodata . Intr-adevar am avut ani pe care mi-i amintesc bine desi eram copil sai adolescent cind dominam lumea la handbal , gimnastica sau la tenis . Iar la alte sporturi cum era atletism, rugby, lupte, etc..eram printre cei mai buni . Acum " ADIO SI RAMIN CU TINE" ! VISATI NENICA BRONTOZAURI CA DE AIA NE-A INZESTRAT NATURA CU SOMNUL !!
ce sa scormoneasca statul roman dupa aur ma, ca nici la aia nu se pricepe, si plus de alta si ca sa faci asa ceva iti trebuie utilaje, oameni, bani, etc...asa ca mai bine le vindem la canadieni terenul si cauta ei aurul nostru ca ei au bani si minte( vezi Rosia Montana)
Pai si ce ai vrea sa spuna daca statul roman e un stat sarac !! Nu-i mai ramine decit sa scormoneasca muntii din Transilvania dupa aur sau mai stiu eu ce ca tara e saraca si nu poate atrage investitii majore sa dezvolti ceva . Autoritatile locale o sa devina si mai sarace datorita faptului ca va incepe o noua perioada de recesiune cu punct final nu se stie cind .... Asa ca vom ramine cu 2 stadioane bunicele si 2 stadioane mai mici cit de cit interesante si cu asta basta pina se va mai construi ceva mai trece multa apa....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.