Alte știri din fotbal
Ce l-a nemulțumit pe Curelea în România - San Marino: „Îmi pare rău pentru ei”
0
Debut de coșmar pentru Aioani! Portarul Rapidului, gafă uriașă după 13 secunde în Slovacia - România
2
România dezamăgește și cu Slovacia și pierde fără drept de apel! A fost ultimul meci al lui Mircea Lucescu la națională
78
Gică Popescu îl scutură pe titularul naționalei României: „Am senzația că ne face un favor că vine”
12
Știri din fotbal internațional
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Finaluri dramatice pe toate stadioanele: Bosnia marchează cu Italia și are un om în plus pe teren
4
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Dinamo ii bate lejer pe oricare din astia 2. Astia sint mici copii pe linga vedetele de la Dinamo. Ca sa nu mai vorbim de cel mai frumos stadion din lume "groapa" lui Dinamo. Ala stadion nu Bernabeu
Fotbalul este pe goluri..dar City a fost ca joc multe peste Madrid, in ambele manse ! In tur putea sa ii bata mult mai rau, in retur spaniolii au marcat la primul sut pe poarta, in min 90...pana atunci nu au miscat nimic...! Norocul proverbial al Madridului a facut diferenta !
Ca de obicei echipa alba din Madrid(aia mai insuportabila) ajunge prin mijloace ilegale si indecente in finala unei competitii de tot risul.
"Lucrurile stau destul de simplu, pentru ca forma „scri” este complet gresita si ea, de fapt, nu exista! Forma corecta, fie ca este la afirmativ sau la negativ, este cu doi „i” (tu sa scrii/sa nu mai scrii)." Acum chiar ca ma retrag, noapte buna!:)))
Daca promoveaza unitatea militara Csa,adio Real!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
noapte buna!
Salutare Randoame si NB, ma retrag!:) Vezi ca acum o sa spuna *** ca am intrat cu...contul Random!:))) NB inca o data, te las in compania lui!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PS. Mai bine cu tz decat cu 2 de i, mai "scrii_torule" ... Buonanotte ;))
ok, sunt efectiv socat cat de bine ma cunosti tinand cont ca suntem straini:))) exact asta este. sunt doar 22 de echipe pe intreaga terra care au castigat ucl/cce si una dintre ele este Steaua. ce trist am fost in 2012 cand s-a adaugat si Chlsea ca a 22-a echipa pe lista aia. echipe gen psg,city sau villareal nu au ce cauta cu trofeul ucl in vitrina.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.