Alte știri din fotbal
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
0
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
1
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a izbucnit în lacrimi
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
In sfarsit, un articol, cronica unui mare meci, care merita citit. Presa sportiva, nu cancan-uri cu Andreea Sassu, combinata cu nu stiu ce fotbalist care ii trage la poarta pentru 2 luni.
Nu tin cu nici o echipa gigist gretos ce esti, vreau doar sa mai dispara din hotiile astea.
Nu aduci contraargumente, accentuezi faptul ca am dreptate.
Gri Liș. Ratează două ocazii să închidă taraba madrilenă, apoi de lângă el centrează pt prelungiri Carvajal. O sută de milioane de euro!
Esti prea *** sa înțelegi fotbalul. Și prea redus sa accepți că echipa pe care nu o susții a câștigat pentru ca, atunci când trebuia, au fost mai concentrați și mai buni. Frustrații ca și tine vor invoca mereu chestii marca “Dan Petrescu” pentru a-și exprima frustrarea…
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cel mai amuzant e sa intri pe GSP dupa o victorie a lui Real si sa vezi muntele de lacrimi ale haterilor. Plecati genunchiul in fata reginei Europei
Noroc cu carul! Sper ca Liverpool sa va scoată norocul din cap!
Cind pasezi ineficient aproape tot meciul iar apoi iei doua goluri in min 90 nu ai ce cauta in finala Ligii! Real aproape nimic - doar un bulan fantastic - sint clar favoriti la cistigarea Ligii.
Asa se vede de la tine…ca Real a avut primul sut pe poarta in min 90….dar de alea 2-3 ocazii rarisime cand a trecut mingea pe langa bara nu zici nimic. Inclusiv Guardiola a declarat ca in prima repriza n-au fost in meci , iar in a doua repriza au avut 10 minute bunicele si atat….si ca au simtit mereu presiunea Realului. In seara asta talentul a facut diferenta.
Si aici plangi? Pastreaza niste clinex ptru 28 mai.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.