Comentarii (125)
maradona79
maradona79  •  05 Mai 2022, 15:49

In sfarsit, un articol, cronica unui mare meci, care merita citit. Presa sportiva, nu cancan-uri cu Andreea Sassu, combinata cu nu stiu ce fotbalist care ii trage la poarta pentru 2 luni.

anti_fcsb_superliga_psg_bayern
anti_fcsb_superliga_psg_bayern  •  05 Mai 2022, 15:01
Postat de svt1 pe 05 Mai 2022, 09:45

Esti prea *** sa înțelegi fotbalul. Și prea redus sa accepți că echipa pe care nu o susții a câștigat pentru ca, atunci când trebuia, au fost mai concentrați și mai buni. Frustrații ca și tine vor invoca mereu chestii marca “Dan Petrescu” pentru a-și exprima frustrarea…

Nu tin cu nici o echipa gigist gretos ce esti, vreau doar sa mai dispara din hotiile astea.

anti_fcsb_superliga_psg_bayern  •  05 Mai 2022, 14:59
Postat de EC Doru pe 05 Mai 2022, 05:02

Si aici plangi? Pastreaza niste clinex ptru 28 mai.

Nu aduci contraargumente, accentuezi faptul ca am dreptate.

c23655
c23655  •  05 Mai 2022, 09:51
Postat de adriann_ pe 05 Mai 2022, 00:43

Se vede ca esti un postac fecebist paralel cu fotbalul, Grealish le rezolvase meciul doar ca n-a fost in stare copilul ala sa bage mingea in poarta de la un metru.

Gri Liș. Ratează două ocazii să închidă taraba madrilenă, apoi de lângă el centrează pt prelungiri Carvajal. O sută de milioane de euro!

svt1
svt1  •  05 Mai 2022, 09:45
Postat de anti_fcsb_superliga_psg_bayern pe 05 Mai 2022, 03:56

Ca de obicei echipa alba din Madrid(aia mai insuportabila) ajunge prin mijloace ilegale si indecente in finala unei competitii de tot risul.

qwertrm
qwertrm  •  05 Mai 2022, 09:04

Cel mai amuzant e sa intri pe GSP dupa o victorie a lui Real si sa vezi muntele de lacrimi ale haterilor. Plecati genunchiul in fata reginei Europei

spinoza
spinoza  •  05 Mai 2022, 08:16

Noroc cu carul! Sper ca Liverpool sa va scoată norocul din cap!

leu.mr
leu.mr  •  05 Mai 2022, 07:55

Cind pasezi ineficient aproape tot meciul iar apoi iei doua goluri in min 90 nu ai ce cauta in finala Ligii! Real aproape nimic - doar un bulan fantastic - sint clar favoriti la cistigarea Ligii.

ijohn
ijohn  •  05 Mai 2022, 07:49
Postat de jean_valjean pe 05 Mai 2022, 04:20

Fotbalul este pe goluri..dar City a fost ca joc multe peste Madrid, in ambele manse ! In tur putea sa ii bata mult mai rau, in retur spaniolii au marcat la primul sut pe poarta, in min 90...pana atunci nu au miscat nimic...! Norocul proverbial al Madridului a facut diferenta !

Asa se vede de la tine…ca Real a avut primul sut pe poarta in min 90….dar de alea 2-3 ocazii rarisime cand a trecut mingea pe langa bara nu zici nimic. Inclusiv Guardiola a declarat ca in prima repriza n-au fost in meci , iar in a doua repriza au avut 10 minute bunicele si atat….si ca au simtit mereu presiunea Realului. In seara asta talentul a facut diferenta.