INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » STEAUA - SCHALKE, AZI, ORA 21:45, ÎN DIRECT PE TVR1, DIGI1, DOLCE1, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
bai "puta reghe"mai ai vreo 50 de ani sa-l ajungi pe cirtu !mai bine cauta-ti loc prin africa sau tarile arabe pina nu se afla cum ai cistigat campionatul !!!!!!!!1
cartu cat traiese invatza. eu cred ca reghe a fost complet acoperit pentru saptamana de vacanta si e foarte bine pentru el si echipa, ca a reusit sa si-o ia. sunt convins ca a reusit sa se deconecteze putin in state si ca a revenit cu alta energie in romaniacriticile nu fac totdeauna bine, iar unii chiar nu realizeaza cand trebuie sa se abtina. dar de ce sa fie pace cand poate sa fie razboi? nu?(cliseu fotbalistic)
Dar ce este vina lui Reghe ca Piturca i-a dat liber ca sa il odihneasca pe Lemn Tanase? de bine de rau Reghe si-a indeplinit obiectivele,cu toate pacatele lui,Cartu a dat doar rateuri pe unde a fost inclusiv la Steaua si mereu venea cu placa "Piturca",el este super-antrenor dar jucatorii nu sunt de valoare.Asta ma enerveaza la antrenorii astia gen Cartu,pe langa faptul ca isi injura proprii jucatori in presa iar jocul echipelor antrenate de ei este oribil,de parca nu ar avea nevoie de telespectatori si spectatori,ei nu fac nici un gest de a invata noi tehnici de antrenament,noi scheme tactice,noi psihologii de joc,ceva metode de antrenament din secolul nostru,nimic,dar vor sa antre
de la cine de la tine sau Keller?
Mie personal acest Reghecampfmi se pare un antrenor slabut....deocamdata il ajuta echipa ..vreau sa-l vad cum se descurca cand no sa-l mai ajute echipa!!!
adrian84. (1081 comentarii) Postat de adrian.84. pe 16 Septembrie 2013, 13:47 bai , lasa gargara ....tu fara forumul asta esti mort....... Pe dracu. :)) Din acest moment nu voi mai posta nici un comentariu pe o perioada nedeterminata. 16 Septembrie 2013, 13:55
Astia sunt oameni fara viata sociala.
De ce sa fiu nervos pe o clona fara viata sociala? :) Amice...nu esti prea inteligent. Mie imi provoci cel mult MILA...nu alte sentimente. Hai...o zi buna buna si tie.
Pai si cu ce te ajuta pe tine clubul Steaua dacă ne dam toți la o parte sa nu obosești sau sa accidentezi jucătorii minune , cu ce te ajuta sa nu pierzi meciuri de genul celor cu gaz metan sau corona , sa cădem toți în genunchi pentru performantele Stelei , respectul nu se cerșește , se cîștiga , sunteți ținuti pe locul 1 , pentru voi e greu sa va concentrați cu echipele mici si am văzut cum va prezentați cu echipele mari , de ce am respecta sau înțelege asa ceva ? cînd meriți sa cîștigi , cîștigi la fel cînd meriți sa pierzi , pierzi parca asta era fotbalul .
Ca s. u. g. e sub acoperire :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.