Comentarii (11)

sittingbull  •  12 Decembrie 2019, 13:23

Dacă mai antrena Lucescu şi acuza arbitrajul, iar săreau "specialiştii" şi îl luau în bâză. În perioada Lucescu, Şahtior a fost şuntată în mod constant în cupele europene, lucru care se repetă şi azi aproape fără perdea.

Ionut Naghi  •  12 Decembrie 2019, 13:48

Credeati ca la uefa este asa corectitudine.arbitrul a venit cu ordine clare.trebuie să caliificăm italienii.fara fotbal international in ucaina.ne convine sau nu asta este.

alegsandru  •  14 Decembrie 2019, 09:51

Niamtul nu fura! Niemtii nu fura! Niamtul n-are cum sa fure! Niamtul nu fura! Niamtul nu fura! Niamtul nu fura!

ishhhhhhhh  •  13 Decembrie 2019, 23:11
Postat de Vladimir Mihailescu pe 12 Decembrie 2019, 15:23

Să nu ne mai ascundem dupa deget, ucrainienii au fost furați de brigada germană.... parcă s-a dorit ca nici o echipă din est să meargă in optimi....

Chiar s-a dorit asta.

ishhhhhhhh  •  13 Decembrie 2019, 23:11

E simplu: baietii de la UEFA au vrut sa participe in optimi numai cluburi din tarile care oricum aveau 3-4 echipe direct in grupe. Da-i in stelute p-aia din est care se chinuie sa miste si ei ceva, asta e masa bogatilor! Si ne miram pe urma ca EL devine o competitie de elita. Pai normal, daca in Liga Sampionilor participa numai "elita elitelor"... elita si dpdv financiar, bineinteles!

Vladimir Mihailescu  •  12 Decembrie 2019, 15:23

Să nu ne mai ascundem dupa deget, ucrainienii au fost furați de brigada germană.... parcă s-a dorit ca nici o echipă din est să meargă in optimi....

reteleanu  •  12 Decembrie 2019, 14:42

cand ii auzi pe unii ca est-europenii sunt paranoici... cum naiba cad zarurile si uite ca nici rusii, nici cehii, romanii, maghiarii sau bulgarii si nici ucrainenii sau croatii nu ajung in primavara, orice ar face...

cneius  •  12 Decembrie 2019, 14:24

E vina lui Sahtior-nu a obtinut decit doua puncte cu ultima clasata, meciul acesta nu mai trebuia sa conteze ! Sa te califici cu 7 PUNCTE e aiurea de tot. Aiurea cum a fost si grupa asta, cea mai slaba dintre cele 8 grupe.

cuviosul_pafnutie  •  12 Decembrie 2019, 14:08

Cu toate ca se straduie sa fie"baiat bun"si si-a mutat si echipa din Donetk-aflat in zona rusofonilor separatisti-cu toate ca doar isi construise un stadion de sute de milioane de dolari-miliardarul Ahmetov-patronul lui Sahtior- este mai demult pe lista neagra!Lucescu stia ce zice!

iulian111i  •  12 Decembrie 2019, 13:53

GSP... unde era presa când Real și Barcelona câștigau trofee cu ajutorul arbitrilor? Atunci nu era "furt"?

  • 1
  • 2