Alte știri din fotbal
Marcel Răducanu a analizat lupta la titlu din România: „În Germania nu vezi așa ceva. Ei pot face surpriza”
0
Dinamo l-a înregistrat chiar de ziua lui! Kopic poate conta pe el în play-off: „Mijlocaș central, puternic, număr 8”
0
Mai are Dennis Politic viitor la FCSB? „Speranțe sunt, dar are o problemă”
0
Dinamo a simțit nevoia să vină astăzi cu un comunicat clar în cazul Kopic
1
Știri din fotbal internațional
Acum se joacă ultimele trei meciuri din turul „optimilor” Ligii Campionilor
9
Start în Real Madrid - Manchester City » Un puști de 18 ani, titular în premieră!
3
PSG - Chelsea, în „optimile” Ligii Campionilor: start de partidă!
0
Se întâmplă și în Liga Campionilor! Faza de la care a pornit întreg scandalul: „Cum să fie ăsta penalty?”
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Mascații au intrat din greșeală peste o mamă și fiica sa. Femeia a sunat la ...
Adevărul
S-au apucat din nou de treabă! » Am mers pe șantierul încremenit: abia după ...
GSP SPECIAL
Scandal în Parlament după aprobarea cererii SUA de a amplasa trupe în ...
Libertatea
frustrarea turmei antisteliste isi spune cuvantul ... astea par a fi cele mai tari argumente pe care le au ...
aciduzzule,si mie mi se pare cam putin,pai Rapid+(plus!!!)Dinamo=cu 8%mai mult decat Steaua(SINGURA)!!! Io zic ca Steaua putea mai mult...tu ce parere ai??? :)
Ii doresc din inima, pe aceasta cale, multe "succesuri" stelei.
da' de ce 'n-au jucat de asa multe ori' ? pentru ca sunt atat de valoriase incat le-a umilit orice echipa de emana a doua care si-a pus mintea cu ei. inteleg, cand au intalnit echipe puternice a existat o justificare. dar cand te elimina elfsborg si mlada boleslav ce justificare exista ? nu i-a lasat steaua sa se califice ? sa-ti aduc aminte de odele dedicate in prpotailor dupa castigarea campionatului ? 'spartani', poze imbracati in uniforme romane (sanchi, chica erau spartani)...
Concluzii dupa ce am vazut comentariile contestatarilor: Reusitele Stelei inainte de 89=comunistii sunt de vina,a intalnit echipe slabe(de fiecre data(2 finale,o semifinala de cupa campionilor,supercupa europei);reusitele interne ale Stelei dupa 89-furt,conjunctura,etc Steaua in Europa dupa 89-iarasi advesari slabi;45% din coeficientul de tara-nu stiu ce sa zic,furt,minciuna,conjunctura;Celelalte echipe-sfinti,plini de ghinion, e meritul lor pt tot,si daca nu ar fi fost Steaua,toti castigau CL
CFR 0,4 % tragic:| e drept ca e doar un sezon dar asta e adevarul Steaua duce greu si restu fac praf punctele adunate
Mi se pare mica contributia stelei, rapid plus dinamo au 53% si nici nu au jucat de asa de multe ori ca steaua. Plus ca patronii lor nu si-au cumparat ziar care sa le multumeasca pe prima pagina intr-o zi in care subiectul principal e meciul CFR-ului.
@ eu nu, stelist am devenit pentru ca jocul echipei era diferit de jocul altor echipe din romania. din pacate stiu ca exista turme intregi de limitati care se declara suporteri ai unei echipe doar pentru ca urasc o alta sau pentru ca ii vad pe altii ca-s suporteri ai echipei respective. cine sustine fotbalul adevarat si performantele are motive sa sustina steaua. e un aspect greu de inteles pentru cei ce nu inteleg prin fotbal decat scandal si cancan.
imi place ca mai multe comentarii sunt din partea rivalilor care au luat foc citind acest articol 100% corect! exista 2 categorii in fotbalul romanesc...STEAUA si restul!!! si inca ceva..Daca n ar exista STEAUA n ati avea nici o clipa de bucurie!(atunci cand steaua mai pierde prin europa)
@ion frustrarea o vad in replicile tale.Da nu e vina ta ca ai fost crescut stelist, pe vremea lui ceausescu asa era, toti tineau cu echipa Partidului, echipa lui Ceausescu, si cum copii urmareau pe tatii lor stelisti, a crescut noua generatie de stelisti. Acest lucru se transmite din generatie in generatie . De ce esti stelist? pt ca ai fost obisniut sa tii cu cine castiga, si castiga steua intotdeauan stim toti de ce.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.