Alte știri din fotbal
Debut de coșmar pentru Aioani! Portarul Rapidului, gafă uriașă după 13 secunde în Slovacia - România
0
Slovacia - România » Abia intrat pe teren, Aioani gafează și gazdele se desprind
55
Gică Popescu îl scutură pe titularul naționalei României: „Am senzația că ne face un favor că vine”
3
„Tricolorii”, mesaj special pentru Mircea Lucescu înaintea meciului cu Slovacia
1
Știri din fotbal internațional
Barajele pentru Campionatul Mondial » NEBUNIE în Suedia - Polonia! Reușite pe toate stadioanele
0
Deschidere de scor în Kosovo - Turcia, duelul decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
FCSB a avut aseara cel putin zece straini pe teren. Straini de fotbal!
la cati bani se invart in fotbalul romanesc ce ai vrea?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
NU! Steaua are o echipa construita din rebuturile unor echipe obscure din Europa... E ca si cum ai vinde o rabla nereusita ca masina performanta. Abureli tip Becali-Radoi, doi neviovati in ale managementului fotbalului
*** si daca isi pastrau sigla si palmaresul si toata identitatea, as fi fost dezgustat de echipa de aseara... becali a distrus complet Steaua, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
expat 1. expatriat, emigrant; o persoană care și-a părăsit patria, stabilindu-se într-o altă țară.Baietii de la Steaua ar putea fi numiti(in cazul absurd in care ar dori sa se stabileasca la noi) IMIGRANTI(ceea e cu totul alta mancare de peste).Ii sugerez domnului Craitoiu sa nu mai foloseasca cuvinte ale caror sensuri nu-i sunt pe deplin cunoscute,ca se face de ras mai mult decat in mod obisnuit. :)))
Domnule, exact ceea ce ai expus tu ,mi-a trecut prin gând aseară, când am văzut echipa..P.Anton e peste cei trei, iar Roman doar dpdv al forței e sub Tade, restul(viteză, control) e peste el! Evident, nu au venit pt. că costă bani mulți iar fariseul nu vrea să plătească .
In locul lui Muniru, Breeveld sau Tahar putea veni Paul Anton. In locul lui Tade putea veni Mihai Roman. Doar 2 solutii. Deci se putea. Mai erau Budescu, Alibec, Silviu Lung. Strategia este proasta, doar 20-30% din jucatorii adusi in vara asta sunt jucatori pe care te poti baza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.