Comentarii (8)
whiteredarad
whiteredarad  •  11 Aprilie 2018, 15:41

Ca o parere, Liverpool este sub Real sau Bayern. Este insa adevarat ca City a beneficiat de arbitraje potrivnice, in ambele manse, marti, la 2-0 , la pauza , lucrurile puteau fi intoarse. Ca o constatare, unii nu vad ca Hategan , spre exemplu nu face asemenea greseli, dar si arbitri pot gresi. Insa arbitrul lahoz i-a dezavantajat pe City, doua meciuri....la rand, cu monaco si acum cu liverpool.

902266089848384
Petru Simion  •  11 Aprilie 2018, 16:56

Premier league - Man Cty 32 de meciuri jucate ,marcheaza 90 de goluri, incaseaza 24 deci +66 goluri si face 84 de pct. In UEFA doua meciuri cu Liverpool marcheaza in gool si incaseaza 5. Despre ce ARBITRU,arbitraj, Jucatorii uzati fizic mai precis ,,gloabe``. O zi buna!

cpt.ahab
cpt.ahab  •  11 Aprilie 2018, 16:47
Postat de whiteredarad pe 11 Aprilie 2018, 15:41

Lahoz greșește meci de meci. Am impresia că n-are toate țiglele pe casă. Scandalos e că e delegat încontinuu la meciuri importante.

nea_vanea.60
nea_vanea.60  •  11 Aprilie 2018, 14:54
Postat de romulus65 pe 11 Aprilie 2018, 13:55

Mie mi-ar place o finala Liverpool - Roma. Numai sa nu cada sa joace in semifinale una contra celeilalte.

Din contra, aceasta pare singura solutie viabila ca una dintre ele sa joace finala.

nea_vanea.60  •  11 Aprilie 2018, 14:51

Cetatenii au fost furati ca in codru de arbitri in ambele manse, acesta este adevarul. In plus, Guardiola nu a stiut sa gestioneze situatia inedita de la echipa: invincibilitatea din Premier League. Jucatorii si-au pierdut total concentrarea si conectarea la performanta, au crezut ca sunt invincibili si in CL. De aceea Liverpool a meritat calificarea. A fost echipa dispusa sa lupte pana la epuizare pentru aceasta calificare!

romulus65
romulus65  •  11 Aprilie 2018, 13:55

cpt.ahab
cpt.ahab  •  11 Aprilie 2018, 13:15

Lahoz a făcut meciul terci, în stilu-i clasic. N-a dat fault la primul gol, a anulat complet aiurea golul doi, a acordat cartonașe aiurea( lui B. Silva, de pildă). E un individ a cărui descriere se poate face numai cu steluțe. Mai și râdea, la începutul reprizei secunde, fără nicio remușcare. Iată de ce arbitrii trebuie trecuți într-o categorie specială. Eu, unul, dacă mi-ar cere un arbitru o cană cu apă, l-aș lăsa să crape de sete.