Alte știri din fotbal
Unde a strălucit fotbalistul ofertat de Becali: „Cel mai bun din campionat”
0
Cristian Neguț și-a găsit echipă, după dezastrul de la Hermannstadt: „Avem un acord”
0
Banii în 24h sau excluderea din cupele europene!
1
Alertă în „Ștefan cel Mare”! Constructorul stadionului Dinamo cere milioane de euro în plus și acuză CNI: „Sunt greșeli de proiectare”
1
Știri din fotbal internațional
Liverpool a respins o nouă ofertă de la Inter pentru jucătorul dorit cu ardoare de Cristi Chivu
0
Au parcurs jumătate din ocolul Pământului! » Care este naționala cu cele mai lungi deplasări la actualul Mondial
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Campion mondial, dus la urgențe! » Medicii i-au găsit probleme grave fostului coleg al lui Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Alt produs de Top marca Hagi. Numai petarde a scos pe piata. In zece ani a reusit cu un singur jucator, Razvan Marin, si ala capabil sa evolueze doar la echipe mici din Europa.
100% vina antrenorului! Lucescu l-a expus in mod inutil - la 21 de ani, in min 89, la primul meci in Liga...baiatul nici nu a avut timp sa realizeze ce se intimpla !
Trei lucruri sunt certe in viata - moartea, taxele si faptul ca romanii vor da rateu cand ii bagi in teren.
ai si tu dreptate (se rupe toata tesatura jocului) dar in momentele alea si cel mai mare antrenor judeca la fel ca unu din fata televizorului, baga baieti mari si puternici. "focul la ei. ieeesi afaaaara. faaara faaaault" si alte aiureli d-astea pe care le inteleg jucatorii repede. nu mai rationezi.
hai, ca iarasi sarim sa-l desfiintam si pe asta, ca niste buni romani care sunt emotionati pozitiv de necazul altui roman. pur si simplu nu avea inca relatii de joc cu restul defensivei. a fost bagat pentru ca are valoare individuala, dar fotbalul e joc colectiv.
Dacă l-a mâncat undeva pe Lucescu să-l aducă și să-l mai și vâre în teren aiurea?!
Nu din cauza lui fratilor!Ce antrenor e ala care face schimbari(doi jucatori)inainte de baterea unui corner?!Tine de ABC-ul meseriei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.