Alte știri din fotbal
„Ce antrenor ai pune tu la FCSB?”. Răspunsul lui Raul Rusescu, la GSP Live
0
FC Bihor - Sepsi OSK, primul meci al rundei cu numărul 6 din play-off-ul Ligii 2
0
La promovare cu subvenții de milioane de euro! Toate echipele din play-off primesc bani publici: sumele exacte
0
Îl ironizează pe Neluțu Varga și ține cu rivala în lupta pentru titlu: „Peștele de la cap se împute”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Noua lege a salarizării pentru bugetari: cum se vor calcula salariile ...
Libertatea
Marea remiză: Planul secret prin care Trump și Iranul vor să evite războiul ...
Adevărul
Dan Șucu intervine în scandalul din politica românească » Ce solicită ...
GSP SPECIAL
Directorii de școli au salarii mai mici decât unii profesori: „Asta ...
Libertatea
dar voi nu ati observat pana acum, bursucul are bulan fratilor
eu spun ca in monentul actual f.c urziceni cu lotul de il are nu ovad calificata in optimi dar macar in uefa se va califica(locul 3 in aceasta grup)le urez multa bafta si noroc....un STELIST ADEVARAT!!!
Nici ca se putea o grupa mai accesibila!!!...
Nici ca se putea o grupa mai accesibila!!!...
sa speram ca sa joace bine sa i faca fericiti pe suporteri :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) ahhahah voi pentru cine jucati ma? tuva natziaaaaa in divizia b cu voi. nu aveti stadion. nu aveti suporteri .
Judecand dupa startul de campionat, Unirea merge mai prost decat Timisoara, asa ca e greu de crezut ca va putea face ceva impotriva lui VFB Stuttgart. Sevilla joaca in cu totul alta galaxie. Singurii care sunt mai accesibili sunt Rangers, dar si cu astia va fi greu. Cred ca Unirea ar fi nimerit mai bine in grupa cu Manchester, TSKA Moscova si Besiktas, unde in afara de ManU, celelalte doua sunt de batut, mai ales Besiktas care a capotat de multe ori in fata echipelor romanesti.
hahahahahaha...ce vise cainesti...pana una alta voi sunteti la desfiintare..
Hehe, multi se imbata cu apa rece. Liderul acestora e Threadstone. Nu cred ca vor iesi din competitie fara puncte. Eu cred in Petrescu, desi se zvonesc multe si rele despre Bursuc. Dar cine a vazut VfB jucand, nu poate sa spuna ca Urziceniul are sanse reale sa le ia fata. Sevilla nici vorba. Ramane Rangers, care e o echipa mult mai buna, insa repertoriul tactic e redus. Deci locul pt EU_League va fi decis de norocul romanilor si maiestria antrenorilor. Insa nici vorba de calificare in optimi.
sanse reale la locul trei poate si doi, dar mai greu acolo.
a picat cum nu se poate mai bine. are sanse la calificare. in uefa ajunge sigur pentru ca e peste rangers in momentul asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.