Comentarii (33)
110782842809394
Nicu Diviza  •  13 Aprilie 2017, 21:25

Baieti pursimplu ofost scoru 2:1 ca ronaldu nu sodat staruinta dila inceput,dar balonu îlva lua ronalu garantez 100%

submarina
submarina  •  13 Aprilie 2017, 11:30

Recunosc ca am dat-o serios aseara in bara anticipand victoria lui Bayern asupra Realului:) In continuare voi tine cu Real, a doua echipa a mea favorita din Europa dupa Bayern. Eh Vidal Vidal...

mariuss72
mariuss72  •  13 Aprilie 2017, 10:25
Postat de Florin Gligor pe 13 Aprilie 2017, 10:11

Ai dreptate dinamo_fan,de la aproape 2-0 in prima repriza cu11 pe 11 la visul tau neimplinit de 5-1,cu 10 contra 11,

***, tare mi-e sila de hateri din astia obositi, care se uita la meciurile astea cu mentalitatea de liga 1

10208153950308502
Florin Gligor  •  13 Aprilie 2017, 10:15
Postat de cr777 pe 12 Aprilie 2017, 22:55

RONALDOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Prostea ,voi sunteți in stare sa cereti si anul asta balonul de aur pt frumosul,4 goluri in CL si vreo 18 19 in liga,e departe de anii anteriori.

Florin Gligor  •  13 Aprilie 2017, 10:11
Postat de dinamo_fan pe 12 Aprilie 2017, 23:46

cat noroc are Realul ? pai inainte ca Neuer sa ia golul ala ce ocazii a ratat ratat Realul ai vazut ? Benzema, Bale cu capul, Ronaldo in bratul drept a lui Neuer intins inapoi. Ce ocazii au fost dupa golul de 2-1 ...sutul lui Marcelo.Parerea mea ca Bayern a scapat mega ieftin la cum s-a jucat repriza a 2-a. daca se termina 1-5 nu era nici o surpriza. Cat despre penaltyul lui Vidal...un penalty acordat gratuit, a fost interventie divina acolo :)

706409849468094
Radu Vernescu  •  13 Aprilie 2017, 09:13

Fratilor toate meciurile sunt pe net. Se pot deschide 2 ferestre si urmari 2 partide odata. ( oricum nesimtiti astia de la digi).

sscorpioss
sscorpioss  •  13 Aprilie 2017, 06:47

Bine ca se transmite "***" asta de Liga 1, unde joaca toti "poetii" si "ctitorii de Abecedar", dar nu se transimte Liga Campionilor (vb. despre RDS)...Fac 30 de "laboratoare" si "brainstorming-uri" pe zi despre "branza" lui Gigi si "ciorba" sau "muraturile" celorlati, dar nu "reusesc" sa ofere, macar un "pay per view", la Best of the Best...Ce sa mai ceri "cultura fizica" cand nici macar TVR-ul nu transmitea toate meciurile de la World Cup...Ne ramane sa ne "culturalizam" dand la "***" in serile cu epic football...Care nu are - enjoy your ***.lol

764066197083430
Matei Stefan  •  13 Aprilie 2017, 01:43

Nu sta nimeni sa plateasca 2 abonamente (si Digi si Dolce). E absurd! Iar evenimentele majore (sportive si altele) sunt de interes general. Ideea asta TREBUIE sa primeze. Nu este normal sa nu poti urmari o astfel de partida! :) Trebuie ca Digi, ProTV, Dolce etc. sa fie OBLIGATE sa isi dea share reciproc in anumite cazuri. In sistem pay-per-view. Acum, Digi putea prelua Dolce. Eu plateam 10 lei, 15 lei... Vedeam meciul si banii mergeau la Dolce.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  13 Aprilie 2017, 01:01

Aceleasi si acleasi "staruri " care imbraca tricoul lui Bayern de 2 decenii . Cind i-am vazut in teren am schimbat programul !!

kos_tyn
kos_tyn  •  13 Aprilie 2017, 00:21

Meciul vedetă a fost cel dintre Bayern Munchen și Real Madrid, scor 2-1. nu 1-2?