Comentarii (33)
764066197083430
Matei Stefan  •  13 Aprilie 2017, 01:43

Nu sta nimeni sa plateasca 2 abonamente (si Digi si Dolce). E absurd! Iar evenimentele majore (sportive si altele) sunt de interes general. Ideea asta TREBUIE sa primeze. Nu este normal sa nu poti urmari o astfel de partida! :) Trebuie ca Digi, ProTV, Dolce etc. sa fie OBLIGATE sa isi dea share reciproc in anumite cazuri. In sistem pay-per-view. Acum, Digi putea prelua Dolce. Eu plateam 10 lei, 15 lei... Vedeam meciul si banii mergeau la Dolce.

tonyys
tonyys  •  12 Aprilie 2017, 23:54

Bayern a scapat ieftin azi, Real putea castiga la scor....inca o data spaniolii domina clar Europa nici macar Barca nu e exclus sa intoarca rezultatul.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  12 Aprilie 2017, 23:46
Postat de valyomanyd pe 12 Aprilie 2017, 23:42

Bayern nu a jucat nimic, dar nu pot sa nu remarc cat noroc poate avea Real , prima data s-a accidentat Levandowski, pe urma rateaza Vidal 11 m, dupa care o comite si Neuer ! :)) In prima repriza Boateng trimite acasa aproape de la centrul terenului , Ancelotti striga la el, noi atacam la poarta cealalta :))))

cat noroc are Realul ? pai inainte ca Neuer sa ia golul ala ce ocazii a ratat ratat Realul ai vazut ? Benzema, Bale cu capul, Ronaldo in bratul drept a lui Neuer intins inapoi. Ce ocazii au fost dupa golul de 2-1 ...sutul lui Marcelo.Parerea mea ca Bayern a scapat mega ieftin la cum s-a jucat repriza a 2-a. daca se termina 1-5 nu era nici o surpriza. Cat despre penaltyul lui Vidal...un penalty acordat gratuit, a fost interventie divina acolo :)

redshow
redshow  •  12 Aprilie 2017, 22:37

Cum sa-l pui pe Vidal sa bata penalty ????!!!!???? Fals Madrid a scapat ieftin :((((

110782842809394
Nicu Diviza  •  13 Aprilie 2017, 21:25

Baieti pursimplu ofost scoru 2:1 ca ronaldu nu sodat staruinta dila inceput,dar balonu îlva lua ronalu garantez 100%

submarina
submarina  •  13 Aprilie 2017, 11:30

Recunosc ca am dat-o serios aseara in bara anticipand victoria lui Bayern asupra Realului:) In continuare voi tine cu Real, a doua echipa a mea favorita din Europa dupa Bayern. Eh Vidal Vidal...

mariuss72
mariuss72  •  13 Aprilie 2017, 10:25
Postat de Florin Gligor pe 13 Aprilie 2017, 10:11

Ai dreptate dinamo_fan,de la aproape 2-0 in prima repriza cu11 pe 11 la visul tau neimplinit de 5-1,cu 10 contra 11,

***, tare mi-e sila de hateri din astia obositi, care se uita la meciurile astea cu mentalitatea de liga 1

10208153950308502
Florin Gligor  •  13 Aprilie 2017, 10:15
Postat de cr777 pe 12 Aprilie 2017, 22:55

RONALDOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Prostea ,voi sunteți in stare sa cereti si anul asta balonul de aur pt frumosul,4 goluri in CL si vreo 18 19 in liga,e departe de anii anteriori.

Florin Gligor  •  13 Aprilie 2017, 10:11
Postat de dinamo_fan pe 12 Aprilie 2017, 23:46

706409849468094
Radu Vernescu  •  13 Aprilie 2017, 09:13

Fratilor toate meciurile sunt pe net. Se pot deschide 2 ferestre si urmari 2 partide odata. ( oricum nesimtiti astia de la digi).