Comentarii (28)

caminero  •  21 Februarie 2018, 10:37
Postat de John Milne pe 20 Februarie 2018, 22:36

Min 33 nu min 16 .

Băi Pîlnie, vezi că în playoff ți se înjumătățește.

caminero  •  21 Februarie 2018, 10:35
Postat de mariuss72 pe 21 Februarie 2018, 10:25

Omule, eu nu spun ca nu se fac greseli pentru echipele de top, ma refer doar la faza din meciul asta. Hategan procedeaza corect, e acoperit de regulament si dovedeste ca are c..e.

Asta *** e cam dubioasă. Dacă lua decizia cu pricina la Stambul, era o chestie, dar așa, la Munchen ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mariuss72  •  21 Februarie 2018, 10:25
Postat de christiano0 pe 21 Februarie 2018, 10:08

Am mare boala pe Juventus din cauza arbitrajului, si cele 2 spaniole iar ai mare dreptate. Despre Bayern , ce pot sa zic, e 50-50, adu-ti aminte anul trecut ce scandal a fost dupa meciul cu Real. Dar astea 3: Juve-Real-Barca, sunt tridentul mortii !!!!

Omule, eu nu spun ca nu se fac greseli pentru echipele de top, ma refer doar la faza din meciul asta. Hategan procedeaza corect, e acoperit de regulament si dovedeste ca are c..e.

christiano0  •  21 Februarie 2018, 10:08
Postat de mariuss72 pe 21 Februarie 2018, 08:54

Lasa vrajeala, e fault indiscutabil facut de ultimul fundas, in situatie clara de gol, asta e tot ce conteaza.

Am mare boala pe Juventus din cauza arbitrajului, si cele 2 spaniole iar ai mare dreptate. Despre Bayern , ce pot sa zic, e 50-50, adu-ti aminte anul trecut ce scandal a fost dupa meciul cu Real. Dar astea 3: Juve-Real-Barca, sunt tridentul mortii !!!!

sooos1ck  •  21 Februarie 2018, 10:04

Rosu corect!

cobra_z  •  21 Februarie 2018, 09:52

astia care il criticati pe hategan sigur ati jucat la pariuri x2, sau aveti orbul gainilor

mariuss72  •  21 Februarie 2018, 08:54
Postat de baruch pe 21 Februarie 2018, 08:34

bai, problema nu e ca n-a fost dat corect, voi pierdeti esenta: nu stiu cum se face, dar cartonasele, penaltyurile etc. echipele bogate le primesc mereu. nu se iarta nimic! UNELE echipe bogate, ca si aici sunt diferente. juventus in primul rand, apoi bayern si cele 2 spaniole.

Lasa vrajeala, e fault indiscutabil facut de ultimul fundas, in situatie clara de gol, asta e tot ce conteaza.

baruch  •  21 Februarie 2018, 08:34

bai, problema nu e ca n-a fost dat corect, voi pierdeti esenta: nu stiu cum se face, dar cartonasele, penaltyurile etc. echipele bogate le primesc mereu. nu se iarta nimic! UNELE echipe bogate, ca si aici sunt diferente. juventus in primul rand, apoi bayern si cele 2 spaniole.

ogica30  •  21 Februarie 2018, 08:22

rosu fara nici o discutie, levandovsky impinge mingea in fata iar vida ii agata picioarele.

Yuri Firsov  •  21 Februarie 2018, 06:59

*** a gresit grav!!!NU SE DADEA ROSU ACOLO CI GALBEN PENTRU SIMULARE!!!DAR DACA ESTI ""PAPAGAL""DAI ROSU SI TE FACI (iar!!!)...DE RAS!!!CRED CA ACEST *** NU VA MAI PRINDE MECIURI ""AFARA""CI DOAR INTERNE CAND TREBUIE SA EXECUTE ORDINELE LUI BURLEANU &co.!!!!Dupa ce ""pica ""CIURLI-BURLI""*** NU VA MAI PRINDE NICI LIGA 1!!!!!