Comentarii (28)

baruch  •  21 Februarie 2018, 00:07
Postat de Livi Andrei pe 20 Februarie 2018, 23:48

Oare daca era invers Hotoman lua aceeasi decizie? Mie mi se pare ca atacantul isi lasa piciorul smechereste in spate, special sa poata simula!

radio erevan va raspunde: "da, se putea da invers, dar daca in locul lui besiktas era juventus"

mariuss72  •  21 Februarie 2018, 08:54
Postat de baruch pe 21 Februarie 2018, 08:34

bai, problema nu e ca n-a fost dat corect, voi pierdeti esenta: nu stiu cum se face, dar cartonasele, penaltyurile etc. echipele bogate le primesc mereu. nu se iarta nimic! UNELE echipe bogate, ca si aici sunt diferente. juventus in primul rand, apoi bayern si cele 2 spaniole.

Lasa vrajeala, e fault indiscutabil facut de ultimul fundas, in situatie clara de gol, asta e tot ce conteaza.

ogica30  •  21 Februarie 2018, 08:22

rosu fara nici o discutie, levandovsky impinge mingea in fata iar vida ii agata picioarele.

jim_raynor  •  21 Februarie 2018, 00:39
Postat de Viorel Stelistul pe 21 Februarie 2018, 00:01

S-a grăbit *** ***, obișnuit din România o comite tot timpul si in Europa. A distrus Irlanda si a calificat Elveția ( sediul UEFA ) si acum a făcut un cadou gigantului german Bayern. Ca acasa se pune bine cu stăpânii (borcea, pazcany, etc). O mizerie de arbitru promovat si ținut de Vassaras casca justifice banii primiți de la impostorul hsbarnist burleanu!

dai dovada de prostie ,fecesebeanule!

Livi Andrei  •  20 Februarie 2018, 23:48

Oare daca era invers Hotoman lua aceeasi decizie? Mie mi se pare ca atacantul isi lasa piciorul smechereste in spate, special sa poata simula!

mariuss72  •  20 Februarie 2018, 23:21

Fault de ultim aparator, situatie clara de gol, eliminare corecta.

Iulian Cotun  •  20 Februarie 2018, 22:43

Eliminare fără discuții. Fault în situație iminentă de gol. Iar golul....meserie tată....

caminero  •  21 Februarie 2018, 10:37
Postat de John Milne pe 20 Februarie 2018, 22:36

Min 33 nu min 16 .

Băi Pîlnie, vezi că în playoff ți se înjumătățește.

caminero  •  21 Februarie 2018, 10:35
Postat de mariuss72 pe 21 Februarie 2018, 10:25

Omule, eu nu spun ca nu se fac greseli pentru echipele de top, ma refer doar la faza din meciul asta. Hategan procedeaza corect, e acoperit de regulament si dovedeste ca are c..e.

Asta *** e cam dubioasă. Dacă lua decizia cu pricina la Stambul, era o chestie, dar așa, la Munchen ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mariuss72  •  21 Februarie 2018, 10:25
Postat de christiano0 pe 21 Februarie 2018, 10:08

Am mare boala pe Juventus din cauza arbitrajului, si cele 2 spaniole iar ai mare dreptate. Despre Bayern , ce pot sa zic, e 50-50, adu-ti aminte anul trecut ce scandal a fost dupa meciul cu Real. Dar astea 3: Juve-Real-Barca, sunt tridentul mortii !!!!

Omule, eu nu spun ca nu se fac greseli pentru echipele de top, ma refer doar la faza din meciul asta. Hategan procedeaza corect, e acoperit de regulament si dovedeste ca are c..e.

  • 1
  • 2
  • 3