INTERNATIONAL » STEAUA - AJAX » STEAUA - AJAX, AZI, ORA 22:05, ÎN DIRECT LA DIGISPORT, DOLCESPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
Știri din fotbal internațional
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
Au publicat sumele: câți bani câștigă analiștii TV din emisiunile sportive
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Suntem români, cu acte în regulă, de 95 de ani. Pe lângă câteva genii în ale culturii, sportul ne-a adus ce-a mai mare satifacție și onoare națională. Dar ce s-a ales cu sportul după`89. Toți hoții, parveniții și bicisnicii au furat ce aveam mai bun trasformând echipele de legendă în jalnice epave fără onoare, numele lor fiind astazi sinonim cu rușinea națională. Presa nu i-a atitudine, căci le place să se bălăcească în această gropă cu noroi pe care ei o numesc cu emfază „oază” gudurându-se pe lângă tot felul de personaje libidinoase care-și arogă aere de mari patroni și oameni de afaceri. Vom prinde noi și vremuri mai bune.
gaozarii mi-au sters comentariul ,sa va dau alupigus (a se citi de la coda la cap)
eu am iesit, o zi buna tututor!
E imposibil sa gandeasca toti ca noi. Ar fi insemnat ca Romania ar fi fost la nivel intelectual cu tarile nordice! Astia nu-si pun intrebari...nu pun nimic in discutie...ei doar urmaresc orbeste ce mai posteaza Memelusha pe facebuci sau ce mai zice idolul nr. 1 -> Ciobanila von Becali.
Sunt mai multi care gandesc asa dar nu se lasa antrenati in polemici cu oameni ca dumbzilla. Poate noi suntem mai impulsivi. oricum, au o propaganda si un gen de a manipula...Se pricep la asta. Cel mai bine se priecp la diversiuni, asta mi-a demonstrat-o dumbzilla si vaalah azi, cand vaalah m-a amenintat ca o sa am viata grea si in minutele urmatoare a inceput sa insire comentarii cum ca eu ii fac slugi pe cei care se duc pe stadion, desi eu am spus clar:" nu va mai duceti pe stadion. Nu mai bagati bani ciobanului in buzunar." Este incredibil cum se pot folosi de oamenii credului.
Daca-ar fi gandit toti fanii Stelei ca tine, sau ca mine,,, ciobanul nu mai era la Steaua de cativa ani,,, dar nu ai ce sa le faci acestor ignoranti!!
Pe mine nu ma intereseaza Rapid, Dinamo sau CFR si nici suporterii lor, ma intereseaza ca Steaua sa-si recapete identitatea (asa cum zicea si behaitoarea), ma instereseaza sa nu mai fie tarata in scandaluri si sa aiba performanta. E asta vreau, dar unii lasa aceste lucruri importante deoparte si au grija de alte lucruri.
Scrumierooo,la cat de bun comentator esti pe la televizor ma mir ca inca nu te-au cautat aia de pe la Barcelona sa te puna antrenor.Daca vreti sa castigati la pariuri puneti exact opusul la ce spune saltimbacu asta.
CARTONEL,crezi tu in DUMNEZEU???AI SINGELE PLIN DE URA SI DUSMANIE,VEI TERMINA OMORAT CU PIETRE SAU ARS PE JAR,OCHII SCOSI ...TAIAT LIMBA...ASTA MERITI!!!
sunt bolnavi de o rara forma de psihoza avansata, ______ daca nu te comporti ca ei,,, adica sa-l IGNORI pe cioban, sa bagi Hai Steaua U24 si sa injuri tot ce prinzi: rapidisti, dinamovisti, cfr-isti, etc inseamna ca esti de la alta echipa, sub acoperire,,, iti dai seama in ce psihoza traiesc?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.