danyellle  •  21 Februarie 2013, 19:47

Tagliavento o s-a ne ingroape, nu v-a concepe sa se califice Romanii , nici daca le va fi evidenta suprematia.

vvialli
vvialli  •  21 Februarie 2013, 19:26

steaua joaca fara inchizator de meserie,deci nu prea vad cum o sa scape fara gol

biid  •  21 Februarie 2013, 16:37

Ajax va marca.Nu vor fi prelungiri si nici Steaua nu este capabila sa marce macar patru goluri!

zahaflr
zahaflr  •  21 Februarie 2013, 14:41
Postat de alpin pe 21 Februarie 2013, 14:29

Steaua calificata?!? O fi aranjat ceva Abramovici pe la UEFA ca sa aiba adversar facil in turul urmator?!? N-as crede. Nici chiar la banii lui nu are cum sa califice Turma Dopata.

"Corect punctat" ... :)))))

alpin
alpin  •  21 Februarie 2013, 14:29

antreprenor
antreprenor  •  21 Februarie 2013, 13:21

calificare??!?! fiti ma seriosi..in prima repriza a avut ajax posesie de 80% iar la 2-0 nu au mai turat olandezii motoarele

xhthu
xhthu  •  21 Februarie 2013, 12:47

slabe sanse,olandezii mananca jucatori cu mentalitate neprofesionista ca romanii pe paine .ajax e cu 3 clase peste fotbalul romanesc deci o necalificare nu e nici un fel de rusine.dimpotriva ,avem ocazia sa jucam in primavara europeana avand ca adversar un mare club al europei si asta e o mare performanta in sine ,in timp ce altii pupa asa adversari doar daca ii platesc sa vina.si am avut ocazia sa vedem steaua iesind la joc cu o echipa ca ajax,in timp ce altii baga clauze in amicale sa nu le dea mai mult de 2 goluri.cam asta e diferenta intre cel mai mare club din romania si altii care comenteaza de la tv

coldplayy
coldplayy  •  21 Februarie 2013, 12:37

Calificare ? Sa fim seriosi ,Reghemania nu a invatat nimic din meciul tur ,in care a jucat cu 2 mij impotriva a 3 de la Ajax , iar acum vrea sa joace cu unul singur ,nici ala de meserie ? In meciuri de acest gen se vede valoarea unui antrenor ,ceea ce Reghe inca nu are ,nu in meciurile de liga 1 unde se practica fotbal de curtea scolii ! Sper sa ma insel si Steaua sa practice un fotbal bun ,chiar sa se califice ,da e aproape imposibil cu formula asta de joc .