Alte știri din fotbal
Charalampos Kyriakou a plecat de la Dinamo și a bătut palma cu rivala: „Îl așteptăm”
0
„Ăsta e pronosticul meu!” » Pățit cu Sepsi, Dioszegi face dezvăluiri-șoc din noaptea retrogradării și numește prima echipă care va pica din Superliga: „Enigma e alta”
0
Becali se ia din nou de jucătorul de la FCSB: „E mai puternică nevastă-ta decât tine? Ești nebun?”
0
Gigi Becali râde de Dinamo: „Dacă spui asta, ne iei de idioți! Nu mai am încredere în Nicolescu!”
0
Știri din fotbal internațional
Sancțiune drastică pentru Samuel Eto’o » Amendă uriașă și suspendare primtă
0
Gazdele au început mai ofensiv partida în Racing Santander - Barcelona » Duelul din optimile Cupei Spaniei a început cu o întârziere
1
„«Ce face nebunul ăsta?». Luis Enrique ne transforma în roboți și i-am spus că nu eram calculatoare”
0
Jurnaliștii spanioli anunță „bomba” la Real Madrid!
1
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Trump amenință că va trimite armata în Minnesota, dacă autorităţile nu ...
Adevărul
Cine e românul vecin și prieten cu președintele asasinat, care l-a adus pe ...
GSP SPECIAL
„Arma sonică” folosită de forțele speciale americane în Venezuela: „Unii ...
Libertatea
dica!!!iti mai trebuie outin tupeu!!! va mai aduceti aminte de mutu cand a venit de la dinamo la inter a luat o minge de la picioarele lui vieri a sutat-o si gol!!!acel tupeu si incredere in sine l-au facut pe mutu ce e in prezent!!!asha ca dica:sfatul meu:mai mult tupeu si mai multa implicare antreaneaza-te mult la sprint si la executii.numai asha o sa ajungi un adevarat lider!!!
Problema lui Dica e ca nu a aratat ca e bun la antrenamente. Iar intr-un campionat profesionist ca Serie A inseamna ca nu intri in meci. Simplu :)
Haideti sa cadem de acord totusi ca in 104 minute pe durata a vreo 6 luni nu poti spune ca ai avut sansa cu adevarat sa arati ca esti bun.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.