Alte știri din fotbal
Episodul pe care nici dinamoviștii nu și-l mai amintesc » Litigiul care era s-o „îngroape” pe Dinamo: 4 nume complet uitate și o daună de zile mari
0
„Vă zic 100%!” » Românul care a jucat la Frosinone îl pune în temă pe Daniel Bîrligea: „Nu există așa ceva la ei!”
0
Scăpat din calvarul de la CFR Cluj, fotbalistul s-a fotografiat alături de iubita celebră » A participat și la Survivor România
1
Mititelu rupe tăcerea și trece la amenințări: „Sunt capabil de gesturi foarte urâte! Mă mut în față la DNA”
0
Știri din fotbal internațional
Sabah Baku - Hapoel Beer Sheva, cu Istvan Kovacs la centru » GOL în minutul 38
1
Transfer oficial la Manchester United » 82 de milioane de euro
2
Cum arată șansele Universității Craiova de a ajunge în grupa XXL din Europa League
0
Chelsea, activă în mercato: negociază pentru un fotbalist din Serie A, iar altul semnează în Premier League
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
5
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Marius Lazurca, consilierul lui Nicușor Dan, spune că fără un guvern cu ...
Libertatea
Mister la Moscova: un avion militar american a aterizat în Rusia. C-17 a ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Mii de firme pot scăpa de datorii la TVA și recupera bani după legea ...
Libertatea
Ne place sa facem in izmene... La nivel de cluburi suntem praf, la nivel de nationala asisderea, de Mondiale nici nu mai vorbesc,. de finante ducem lipsa dar t ipam ca suntem talentati..:))) ... Fara discutii, in mod "clar" , suntem peste arabi ! :)))) Suntem buricul pamantului !
În "cupa prostiei" eşti detaşat primul ! Că.cărează infect.ă...
CUPA MARMELADA ESTE UN TROFEU SERIOS PT RUSINEA INSOLVENTA A ROMANIEI
nu inteleg ce tot ne fu.te.ti la cap cu antrenorul manelist. a plecat in tarile calde, sa fie sanatos, mai lasati-o dreq de treaba ca nu ne intereseaza ce face...
... poi aici avea si cu cine sa faca arogantze ... in special cu insolventii (ciiiooori , jjjaavre, gaaaoozari si frrranari ) carora le-a dat muiiieeeee pe unde i-a prins !!!
adica australienii sunt cei mai fraieri din moment ce au eliminat in sferturi detinatoarea trofeului?!
poate are noroc si pica cu australienii
Ar fi primul roman care castiga LC Asiei. Nu e mare competitie, dar nici usor nu poate fi sa-i bati pe sud-coreeni si japonezi, oameni seriosi si profesionisti in orice fac, deci si fotbal.
un rapidist si un dinamovist de plictiseal dupa aventurile din europa a comenteaza ce fac altii.
Manelistul pare mult mai ponderat in declaratii, nu vad nici o urma de aroganta si nesimtirea pe care a aratat-o la Steaua !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.