Alte știri din fotbal
Probleme pentru Mirel Rădoi înaintea meciului de la Botoșani: „Va fi complicat”
0
Atanas Trică, mesaj după victoria cu Kosovo: „Simțeam că nu mai văd luminița de la capătul tunelului”
0
Ciprian Marica a pus tunurile pe Răzvan Burleanu după eșecul naționalei României: „Ne mințim și ne place să fim mințiți! Dar îi votăm cu două mâini”
0
Dinamo - CS Dinamo, amicalul în care poate debuta George Pușcaș
0
Știri din fotbal internațional
Caz unic pe masa FIFA » Cer derogare pentru titularul din Serie A, „blocat” de regulamente pentru doar patru zile!
0
Kosovo poate da lovitura! Bonus record pentru calificarea la Mondial
0
Depășiți și de Noua Caledonie! » Detaliul care șochează după barajul de la Istanbul
0
Zoe Elena l-a cucerit pe cel mai în vogă tânăr fotbalist din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
Interesant... rapidistii oare nu citesc? Si ei vor la TAS cu Varga si Balan in conditiile in care actele arata ca au incalcat termenele, au dat dovada de rea credinta, au ignorat voit instiintarea LPF care le comunica ca cei 2 nu au viza valabila!! Poate se trezesc si ei mai aspru sanctionati. Oare de ce crede Copos ca la TAS rumunii au trecere cu "farmecul vietii" cu "spiritul" cu "dreptul la munca incalcat" iar italienii nu?
domnule moderator, citeste acolo corect, administratoru delegat zice "Cel mai important lucru este că Adrian va fi DISPONIBIL pentru o mare parte din sezonul viitor" nu indisponibil cum zisesi tu, deci intra in vederile fiorentinei
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.