Comentarii (4)
486304511540806
Rosca Florin  •  15 Decembrie 2019, 21:16

ce ziaristi de tot rasul....cum sa scrii ca, a intrat cu ghinion.....pana a iesit , in minutul 83....scorul era 0-0....schimbarea lui marin a fost cu ghinion....au luat gol...si au pierdut....

crownprinz
crownprinz  •  15 Decembrie 2019, 20:06

razvan marin trebuia sa vina la Steaua si Steaua sa il vanda cu 20 milioane de euro la ajax. Steaua jucase anul trecut cu lazio in primavara europeana. aia de la standard ce faceau atunci? jucau in liga blaturilor din belgia. asta este ,asa l-a dat cu 12,5 standard si marin si-a ratat cariera.

qwerty007
qwerty007  •  15 Decembrie 2019, 20:01

Copy paste din articol :Românul de 23 de ani a evoluat 83 de minute în înfrângerea de pe terenul lui Alkmaar, 0-0. OK,inteleg ca golul sa dat dupa minutul 83 cand a fost inlocuit,dar nici fraza asta nu e corecta !