Alte știri din fotbal
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
1
Știri din fotbal internațional
Panduru și MM Stoica au rămas fără cuvinte: „Poate se urcă într-o navă spaţială” / „Pur și simplu pictează”
0
Franța - Irak » Furtuna pune în pericol startul meciului!
0
Rusescu știe ce echipă-surpriză poate opri granzii la Campionatul Mondial: „Nimeni nu vrea să joace cu ei”
0
Reporterul GSP, față în față cu Leo Messi, după ce argentinianul a devenit cel mai bun marcator din istorie la CM: „Din fericire, am putut trece peste asta”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
AUR a dat o lovitură guvernului Veștea chiar înainte de vot. PSD se laudă ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Am văzut meciul și n-au jucat NIMIC nici cu,nici fără Man(oricum intrat în minutul 80,el de-abia a atins migea de două ori).Cred că ăsta-l voia pe Mesi+Ronaldo+Suarez,numai că echipa luive VARZĂ în apărare si la mijloc.Va fi greu pentru ei ,dar și pentru Man.Raman la părerea ca mihăilă e o mare țeapă.
sa sune la OPC , au voie sa returneze marfa stricata in 24 de ore !!!
Nu ai cum sa nu ii dai credit lu’ Adriann când spune ca totul a fost o teapa data de macaronari patronului american, practic și-au bătut joc de banii omului ... Nu am nimic cu Man, omul chiar n-are nicio vina in toată afacerea, acum ce era sa facă!? Sa spună ca își merita salariu și nici suma de transfer!? :-)))) De asta și spun RESPECT ne-a jjijji, cărturar! Numai Luminația Sa poate fi atât de onest și candid: FCSB e Faci Ce Spune Becali! :-))))
...ce tupeu pe italienii ăștia să bată obrazul unui jucător ce tocmai a câștigat Corendom Cup...nu cred că el adevărat
După 4-5 luni va fi împrumutat prin serie C, apoi de colo colo și dat prin golf ca să mai recupereze din țeapă ! Trișatul nu merge în campionatele mari , acolo nu ești protejat să poți simula obținând avantaje !!!
„Afacerea Man”!Sau...escrocheria Man!Va fi obiect de studiu la universitatile americane, la catedrele de marcketing si la cele de...drept penal!Cum sa „vopsesti”o martzoaga”si cu arbitraje,cooperativa si o publicitate asurzitoare, sa pacalesti un miliardar...american,sa dea 11-13 milioane...cu ochii inchisi!
In min 90+4(ultimul) a atins si el mingea, pana atunci a fugit de ea, unde era mingea sigur nu era si Man, spuneai ca asta l-a pus antrenorul sa faca. Jenant. Si ce priviri de Ronaldo arunca din poze, e un iepuras fricos pe teren, sanchi, "trebuie sa se adapteze" ...
Băi "grijuliilor"! La leafa care o are pe 4 ani jumate râde fericit. Acolo Tanner Krause pregătește ceva de viitor. Americanul controlează un holding cu cifră de afaceri de 2.6 miliarde de dolari. Nu e neam cu cortacero. Frustrarea antrenorului e că va fi ăla care retrogradează. A voastră, "îngrijoraților", e că lui Man și Mihăilă le va merge bine, precum și jijiului. Și asta vă mănâncă ficații mai rău ca rachiu de drojdie.
A fost nevoie de 10 min sa isi dea seama de teapa luata la citit ca e anti fotbal....cred ca acum se zgarie pe ochi 13mil€ aruncati pe apa sambetei...un fel nicusor...
Voi realizați în nebunia voastră că de la rivalitatea asta internă ați ajuns să urâți un tânăr de 21 ani,sa-i doriți răul,doar pentru că a jucat la FC Steaua București???Arătați-mi un suporter stelist care să-i dorească sau să se bucure de răul lui Mihăilă?! Sunteți față urâtă a acestui popor,reprezentați acea categorie născută prin manipulare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.