Alte știri din fotbal
O singură veste bună pentru echipa lui Dinamo: doar unul recuperat! Cine ratează meciurile pentru Europa
0
Ioan Andone numește cel mai mare fotbalist român din istorie: „Dintre Dobrin, Balaci și Hagi, EL!”
0
Victor Angelescu i-a anunțat oficial plecarea de la Rapid
1
„Mi se pare o mâzgălitură!” » Nici Giani Kiriță nu îmbrățișează noua siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”
2
Știri din fotbal internațional
Arteta a scos în evidență un jucător de la Arsenal: „Ceea ce oferă echipei este incredibil”
0
„Acasă la Cristi Chivu” » Italienii au ajuns la Reșița, în orașul campionului! Detaliul care i-a surprins: „Se întoarce pe furiș la mormânt”
0
Nu se aștepta la așa ceva! Reacție dură după semifinala Arsenal - Atletico: „Sincer, nu mi-a plăcut”
0
Singurul nume compătimit, după ce Atletico Madrid a ratat finala Ligii Campionilor: „Păcat că despărțirea lui s-a întâmplat așa”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
0
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
7
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Roberta Metsola nu mai vine în România de Ziua Europei, după ce Guvernul ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
Respectul e foarte important. Și eu cred ca Napoli i s-ar fi potrivit mai bine. La Bayern ar fi fost cam a 4 a soluție, la Spurs e a 3 a. Napoli nu are asa fundași centrali de clasa lui Romero. Natan și Ostigard sunt de nivelul lui Radu, Rhamani poate un pic mai bun. E si un campionat mai lent, mai tactic. Asta e, dacă face ce ii cere băiatul cu cardurile clonate...la fotbal se zice ca îți dai cu stângul în dreptul.
Cam asta e esența, frate.
E OK; chiar ai dreptate. Şi eu am sărit calul, degeaba (story of my life). Sunt douā aspecte aici: altul in EPL, avem? NU. In plus, si la 1.90m - la 22 ani, tot copil e. O sā îşi dea drumul. Cel puțin, in primā fazã, a părut cā și Spurs l-a vrut foarte tare, şi și grecul și mai și. Puțin, bietu’ Drăgușin, a plecat pe fentā, cum ar fi plecat oricare dintre noi. Pācat. E părerea mea, ca Napoli (echipã + oraș) i s-ar potrivit mult mai bine. Plus ca ştia perfect limba, modul de recuperare si lucru al italienilor, campionatul, toți jucātorii, cam totul. Dar dacā impresarul a vrut altfel… Oricum, respect pentru modul civilizat in care ai răspuns. Nu cā-l meritam.
Acuma serios Tu l-ai juca pe Dragasin in loc de Romero sau Van ala? No fii Poste asta Guardiola dar nici prost nu cred ca e. Dragu a nostru o așa joace când se rup aialalti. Asta e
Eu nu cred ca îl ține pe tușă fără motiv, ci probabil chiar nu e pregătit de Premier League. Din ce redau ăștia în articol, vorbește la general Ante. Dar probabil că tu ai citit articolul direct (si complet) în presa din UK, nu am informația asta, asa ca te cred pe cuvânt:). Totusi Romero a marcat azi, Van de Ven chiar face un super sezon, ii va fi greu lui Drăgușin să se impună, dar asta e competiția la fotbal.
Ba chiar era 110% către Dragos si impresarul lui abil, preafericite si mult binecuvântate fie cardurile din buzunarul lui generos placat cu aur, pentru ca probabil ca 90% din banii lui Levy din ianuarie, s-au dus fix exact către Ala Micu, cu cățel. Sigur, mai e varianta ca Levy iese chiar acum si zice "Da ba, mi-am luat un breloc da 3J da milioane. Probleme, ceva?" - si atunci, ai dreptate, evident. In plus, asa cum ne-a liniștit de 855 ori impresarul cu nume folclor urban, si Chivu a stat 2 luni.
Nu are de ce sa se scuze, Romero și Van de Ven chiar sunt în formă. În plus, nu era o declarație legată de Drăgușin, era generală. Dar ca de obicei, gsp-ului ii place să ***:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cam asa ar fi trebuit sa spuna de la inceut australianul
Nu are ritmul necesar pentru ca nu joaca si nu joaca pentru ca nu are ritmul necesar.
Incepe sā cam fie campion la scuze (in general, ca i se rupe de Dragos) grecul asta…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.