Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
tu iti dai cu parerea care nu te pricepi la sport?
eu sunt de acord cu tine,dar acela era un citat din presa belgiana,ce legatura are gsp-ul?asta daca nu au gresit la copiere....
probabil ca nu s-au acomodat inca dar in 2-3 etape is revin!
Cum Dumnezeu ai ajuns tu la concluzia ca "iei" se scrie "i-ei"?
Baiatule, cere`te afara. Esti un asasin !
asa meriti REDNICule, esti un stramb si stramb vei ramane toata viata, ce credeai ca daca ii i-ei pe CRISTEA si TUCUDEAN dai lovitura, parca ii luasei pe MESSI si RONALDO, :)))))))))))))))))))))) mai adu jucatori romani ca i-ei titlu sigur akolo :))))))))))))))))))))))))) ne-ai destabilizat ekipa, cu toate ca aveai in atac vreo 7 atacanti
o varza de antrenor
macar astia 2 au avut sansa sa debuteze. maxim mai are de mancat mamaliga.
Doua mere putrede au reusit sa strice toata recolta. Rednic va plati scum tampenia de a duce doi papagali romani la Standard. Este greu de inteles cum isi bat singuri cuie-n talpa antrenorii nostri cand ajung sa antreneza afara.
oo ce bine ca mi-ai spus.. de-acum cred ca acolo imi fac veacul.. pe sptm.ro
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.