Comentarii (15)
2373090662702614
Constantin Mosnegutu  •  17 Decembrie 2020, 15:04

Ca de obicei... pe undeva prin tribuna. S-a uitat plictisit la meci si s-a gandit la tata!

135479786808884
Leonard Crassas  •  17 Decembrie 2020, 13:59

Un antitalent obligat sa joace fotbal. El saracul nu are nici o vina. Incultura si semianalfabetismul unui parinte capos l-a dus pe culmea ridiculului

cornelcc
cornelcc  •  17 Decembrie 2020, 13:51

Are dreptate ***, cand zice ca Ianis a urcat pas cu pas in cariera! A urcat atat de sus, incat a reusit sa ajunga pana hat, departe, pe banca de rezerve! La toate echipele pe la care a trecut, a avut aceeasi “evolutie” in cariera: cateva meciuri ca titular, dupa care a mai primit cateva minute ca rezerva iar in final a primit galetusa cu super-glue, sa fie siguri antrenorii ca nu se mai dezlipeste de banca! Ma rog, mai putin la Viitorul, dar acolo era propietar, antrenor si rege taticul lui!

alenb
alenb  •  17 Decembrie 2020, 12:57

Ianis nu mai prinde echipa nici in Cupa ligii.

557359368547447
Florin Alexandru  •  17 Decembrie 2020, 11:50

Hagi a fost si oaspete si gazda. Eterna razerva Hagi !Jucatorul de multe figuri .In sfarsit au VAZUT ce valoros este acest Hagi !!!Adica ZEROOOOOO !!!

danny_l
danny_l  •  17 Decembrie 2020, 11:02

Dacă-l bagă ultimele 6 minute din joc? Mai bine ptr el să se ducă în Italia sau Turcia

raducallin
raducallin  •  17 Decembrie 2020, 10:09

Hotarati-va cine au fost gazde si cine oaspeti , ca ati facut o varza de cronica din care nu se mai intelege nimic.St.Mirren intoarce scorul la 2-1 din postura de oaspeti si castiga cu 3-2 de data asta fiind gazde. Ziarist de 2 bani.