Alte știri din fotbal
„A venit cu pretenții exagerate!” » Urmează o nouă plecare din Giulești! Postul care îi dă bătăi de cap lui Daniel Pancu
1
Alex Chipciu: „El e cel mai bun fotbalist cu care am jucat”
0
Darius Olaru, felicitat pentru alegerea făcută: „Era mai simplu să meargă după bani”
0
GSP, confirmat: Petrolul și-a vândut omul de bază în Finlanda
0
Știri din fotbal internațional
Interviul brutal prin care Pochettino îi va supăra pe americani: „Accept aroganța spaniolă, argentiniană, engleză, franceză. Dar când o văd aici...”
0
Decizia UEFA în privința pauzelor de hidratare, inovația care a înfuriat vedetele Mondialului
0
Franța - Senegal: intră în scenă finalista ultimului Mondial » Echipa aleasă de Deschamps
1
Paul Pogba face o predicție curajoasă despre Manchester United: „Dacă Arsenal poate fi campioană, atunci și ei pot”
0
Lifestyle
Îl deturnează FCSB? » Denis Drăguș, surprins în vacanță cu „agenții” lui Gigi Becali
4
De data asta chiar nu a fost AI! Cum a fost fotografiată iubita lui Neymar în tribunele Mondialului
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
2
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Cel mai periculos experiment rutier din lume a dus la moartea a 70.000 de ...
Libertatea
Cel mai lung viaduct construit în România, întrecut de coloșii de pe ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Americanii au scos milioane de tone de petrol prin strâmtoarea Ormuz, fără ...
Libertatea
Ovidiule , scoate sampania !
...si piturca ce parere are?
E disponibil pentru Naţională!
Miza despartirii au fost jucatorii...asta e clar ...cred ca a aparut o ruptura intre el si jucatori datorita pregatirii care o face .A fost clar ca nu-l mai vor jucatorii...patronul le-a lasat mana libera in aceasta decizie....de foame nu va muri...aste e sigur...dar ramane acest of al neducerii unui obiectiv pana la capat ...daca ar fi plecat DUPA ce ai califica in Cupa UEFA ..era altceva ...dar se pare ca aia au grabit treburile ...sa - i vedem daca fara pregatirea care o facea el aia vor avea mai mult succes...in rest isi va gasi o echipa cat de repede ...nu e antrenor de aruncat si are si ceva performante notabile....care ai dau credit
ASA ECHIPA MARE CA SI "BUGET" NU STIU DACA O SA MAI PRINDA LA VIATA LUI BURSUCUL -PACAT CA NU A REUSIT SA FACA MACAR O PERFORMANTA MICA BURSUCUL IN RUSIA NU NUMAI AICI CU CEI DE LA DINAMO MOSCOVA....!!!!!!!! -MACAR SA FI REUSIT SI EL 1 SA-I DUCA PE CEI DELADINAMO IN GRUPELE CHL SI DACA NU S-AR FI CALIFICAT DE ACOLO MAI DEPARTE!!!!!!!! -SUCCES IN CONTINUARE DANE DIN PARTEA MEA........!!!!!!!!!!!!!
prazule obsedat de raul lui dan petrescu, cu 2 milioane de europeni, as sta si eu muuuullllttttt tiiiimmmppppp fara serviciu. asa ca jet, esti minoritar pe aici si daca incepem sa te luam in cuci, sar aia de la discriminarea minoritatilor pe noi.
prost esti ,prost o sa moriii...
Petrescu a dat gol lui David Seaman printre picioare, la France 98. La europene au dat goluri Chivu, D Munteanu si Ganea din penalty obtinut de V Moldovan. Ce naiba bai baieti, am inceput sa incurcam turneele finale? Bine ca nu ne-am mai calificat din 2008, ca nu stiu ce ne faceam cu atatea meciuri:)))
Am urmarit cateva meciuri ale lui Dinamo Moscova. In afara de ungurul Djurjak si de Kuhrany ceilalti, in frunte cu internationalii rusi, se cam plimbau pe teren. Se pare ca Dan ii deranja, punandu-i sa alerge. De acum se vor odihni , la fel ca anul trecut.
Un antrenor mediocru ...o sa stea mult timp fara angajament ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.