Comentarii (14)
pson1
pson1  •  22 Aprilie 2021, 08:43
Postat de Vlad Hartea pe 21 Aprilie 2021, 23:31

Prestatie lamentabila a lui Man !! Adversarul sau direct, Alex Sandro, a facut ce a vrut pe teren si a inscris doua goluri, ceea ce nu a facut in tot campionatul !! Man inca traieste cu impresia ca joaca cu echipele prietene de la Chiajna, Voluntari sau Botosani !!

Man e produs de marketing, plus o manevra de-a lui Giovanni. El nu a fost fotbalist niciodată. Man nu a înscris niciun gol împotriva vreunei echipe bune, nici pt FC FCSB și nici la naționala U21. El dădea goluri cu Hermannstadt, cu Botoșani sau cu Malta U21. Să fim serioși.

pson1
pson1  •  22 Aprilie 2021, 08:40
Postat de Alt Dante pe 22 Aprilie 2021, 03:56

I-o fi spus Giovani lui Man ca-l va lua o mare echipa doar daca Parma va retrograda, asta tot citesc. Asa ca a jucat extrem de prost, n-a existat nici in atac, nici in aparare, ziceai ca atunci era trezit din somn. Omul vrea sa se asigure ca Parma retrogradeaza pentru ca patronul sa-l vanda la Milan sau Napoli(astea erau numele vehiculate). In Serie B daca joci asa, te duci la vestiare din minutul 30. Iti iei si-o babardeala sanatoasa de la colegi in vestiar, "ce faci bai, " vedeto", noi ne scuipam plamanii pe teren si tu iti admiri tatuajele?"

Îl mai ia tata mare pe Man. A fost manevra pe bani frumoși. S-a profitat de naivitatea fotbalistică a noului patron al Parmei.

pson1
pson1  •  22 Aprilie 2021, 08:38
Postat de carol_k pe 22 Aprilie 2021, 07:26

Giacomo Raspadori, 21 ani, rezerva la Sassuolo. Intra in minutul 64 in meciul cu Milan si intoarce rezultatul inscriind de doua ori. Cota de piata a lui Raspadori, 4 mil euro. Nu spun ca sa faci meci de meci o isprava ca asta dar nici sa te plimbi pe teren ca si cum ti-ai plimba catelul prin parc. Tu costand cat 3 de Raspadori.

Man a fost lăudat pt golul cu Benevento de parcă dăduse hattrick cu Juventus. :)))

denis man a atins mingea ??

Da, a fost omul meciului! Ar fi ramas de azi la Juve, doar ca nu se știe dacă e si Giovani deacord!

817932361662245
Adrian Padurar  •  21 Aprilie 2021, 23:39

Azi Man n-a jucat nici de nota 3. Ceilalti au mai alergat, au facut marcaj. Cum a iesit Dennis s-a mai inviorat un pic si atacul Parmei.

1566178743642986
Vlad Hartea  •  21 Aprilie 2021, 23:31

bridges
bridges  •  21 Aprilie 2021, 23:29
Postat de pinguinul_japonez pe 21 Aprilie 2021, 23:13

cap de pluta , joaca cu Juventus esti chior ? daca ar fi jucat mai bine cu asa o echipa fii sigur ca ar fi valorat macar 50 milioane ! Tu ai pretentii la un jucator de 10-12 milioane sa joace ca si unul de 40/50 ???? wtf ???

Sigur ca da, pentru asta a fost adus pe o suma record pentru Parma, sa faca diferenta, sa dea goluri, sa fie lider de echipa. Altfel dadeau 3-4 milioane si ziceau ca atat au dat atat primesc. Mai nimic.

bridges
bridges  •  21 Aprilie 2021, 23:23

La golul 3 la centrarea din corner s-a inscris de langa el, era omul de la bara. A sarit 20 cm de la sol. Ma uit la cativa fotbalisti de la Parma, isi dau sufletul saracii, alearga mancand pamantul. Probabil costa doar 5-7 milioane. Astia "valorosi" care costa peste 10 mil se plimba agale pe teren, sunt prea pretiosi ca sa puna osul.