Alte știri din fotbal
MM Stoica a văzut meciul „tricolorilor” mici și a remarcat un jucător: „O încântare! Să vezi ce știință a jocului avea”
0
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
3
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
9
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
2
Știri din fotbal internațional
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Chelsea a anunțat cea mai mare pierdere financiară din istoria Premier League!
0
Premierul se implică după dezastrul Italiei + Ministrul Sportului, atac dur la președintele Federației: „Vreau un plus de demnitate de la acesta și să-și dea demisia!”
0
Yamal intervine vehement, după scandalul de la Spania - Egipt: „Intolerabil! Ignoranți și rasiști”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ de la stat a ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Singurul motiv pt care am dat click pe acest articol a fost să las un comment rapid, să vă spun că vă faceți de râs promovând nulități absolute din peisajul fotbalului românesc... chiar nu aveți cu ce umple spațiul site-ului ? Ps: evident că nu am citit un rând din ce zce cucoana.....
Daca ati ajuns sa faceti views cu tampa asta ... a-ti ajuns rau de tot ... Mai vad si comentarii impotriva ei ... La ce va ambalati atat nu stiu ... Se stie clar perioadele in care apar impresarii la TV si pentru ce apar , Pai apar in perioadele de Mercato si apar pentru a arata ''puterea'' astfel incat cand o vede un copil de 17-18 ani moama asta s-a luat de Hagi , ala a venit cu Murinho la meci il cunoaste , ala nu stiu ce , alalalt nu a facut nimic , aia la vandut pe Stanciu si i-a facut un salariu foarte bun , astfel incat ii creaza copilului impresia ca Impresarul ales de el este cel mai puternic. Toate acestea sa mai ciupeasca ceva si mortii astia de foame care pozeaza in miliardari de succes.
Cu atacurile astea nebune la Ianis Hagi doamna impresar arata ca a cam luat-o razna. Ce oare poate ea sa aiba cu acest copil foarte foarte talentat, cu foarte mult bun simt? Daca vrea sa se razboiasca cu Gica Hagi poate sa o faca fara sa-l amestece pe copil.. Daca este asa de mare impresar, ar trebui sa stie ca talentul nu este intotdeauna de ajuns sa devina cineva mare fotbalist. Este vorba de conjuncura, de echipa, de tupeul jucatorului , de increderea care i se da si multi alti factori.. Se pare ca ea este obisnuita doar cu jucatori cu IQ de .. cocos dar " tari de virtute". Uimitor este ca, desi ar fi trebuit sa aiba alta viziune,prin prisma "joburilor" avute in Las Vegas si nu numai, nu realizeaza ca , din cind in cind, un Gentleman poate deveni armasar. Dar un "armasar" fara IQ nu poate deveni gentleman niciodata.Iar noi, romanii, ducem mare lipsa de fotbalisti inteligenti . O credeam mult mai stilata pe doamna impresar.Ori poate s-a schimbat inotind in mocirla.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand vreodata creatura asta poate sa-si dea seama de valoarea unui jucator, atata timp cat despre barbat-su afirma ca a fost “ Dumnezeul fotbalului din Germania “ !! Halucinant !!!!!!
gsp, sclava parasutei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.