Alte știri din fotbal
Jucătorul din Superliga l-a înfruntat pe Lionel Messi » Căpitan pe La Bombonera cu Argentina
0
OUT de la FCSB! Anunțul lui Mihai Stoica
4
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
3
Știri din fotbal internațional
Moment incredibil în Anglia - Uruguay » Jucătorul a primit două galbene și nu a fost eliminat
0
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
3
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Max Verstappen eliminat din Q2, Antonelli cel mai rapid la Marele Premiu al ...
Libertatea
de parca la meci castigat in Turcia mutu a jucat, si eu sunt de acord cu nea pitzi sunt alti atacanti tinerii !!
Fara MUTU la jocurile cu UNGARIA si TURCIA suntem o echipa de anonimi.
DACA MITICA DRAGOMIR AR FI FACUT CEVA PT SUFLETUL NEAMULUI NOSTRU ROMANESC AR FI FOST INDREPTATIT SA-SI DEA PAREREA DESPRE MUTU.DAR LA NOI ESTE EXACT CA LA STEAUA,FOTBALISTII ALEARGA SI MEME STOICA ALEARGA JURNALISTI CU BADYGUARZII LANGA EL.ASTA E TARA ASTA...?
mitica dragomir,SA-TI FIE RUSINE NU ITI POT SPUNE,PT CA NESIMTITII N-AU RUSINE.DAR CE SA FACI MAI MITICA?TU STAI SI TRANCANI CA LEANA LU" CEASCA SI ITI DAI CU PAREREA DESPRE ADRIAN MUTU.BAI mitica de la liga,DACA AI FI ADUS POPORULUI NOSTRU MACAR 1 % DIN BUCURIILE PE CARE NI LE-A ADUS ADRIAN MUTU,TE-AI FI MUMIFICAT SINGUR.IMI PARE RAU CA PT UN PROST SI NESIMTIT CA TINE OAMENII SUFERA SI CHIAR SUTE DE MII DE OAMENI.STAI IN MIZERIA TA SI NU TE MAI DA IMPORTANT CA ESTI UN PARVENIT SI UN URMARIT PENAL.
SUNT CEL MAI MARE FAN ROMANIA.L-AM IUBIT PE HAGI CAND JUCA SI IL IUBESC PE MUTU PT CA DINCOLO DE PROBLEMELE LUI,A DEMONSTRAT CA SI CAND NU A FOST IN FORMA A FOST 2 CLASE PESTE CEI CARE SE DAU FOTBALISTI.CE SA COMPARAM?EU VORBESC DESPRE IMPLICARE.CHIVU A PLECAT CA UN TRADATOR DE LA NATIONALA SI NIMENI N-A ZIS NIMIC.IAR MUTU VREA SA FACA UN BINE SI SE GASESC SPECIALISTI CARE SA COMPARE IN LOC SA SUSTINA CE AVEM.PACAT PT CA OAMENII UITA BINELE SI TRAIESC CU RAUTATILE.
mitica dragomir,SA-TI FIE RUSINE NU ITI POT SPUNE,PT CA NESIMTITII N-AU RUSINE.DAR CE SA FACI MAI MITICA?TU STAI SI TRANCANI CA LEANA LU" CEASCA SI ITI DAI CU PAREREA DESPRE ADRIAN MUTU.BAI mitica de la liga,DACA AI FI ADUS POPORULUI NOSTRU MACAR 1 % DIN BUCURIILE PE CARE NI LE-A ADUS ADRIAN MUTU,TE-AI FI MUMIFICAT SINGUR.IMI PARE RAU CA PT UN PROST SI NESIMTIT CA TINE OAMENII SUFERA SI CHIAR SUTE DE MII DE OAMENI.STAI IN MIZERIA TA SI NU TE MAI DA IMPORTANT CA ESTI UN PARVENIT SI UN URMARIT PENAL.
mutu nu se compara cu hagi asa cum nici oricare dintre atacantii care ii avem nu se compara cu mutu
Mutu de depasit de ani buni. El inca vrea sa se tina de fotbal, dar nu se mai tine fotbalul de el. Mai mult decat atat s-a dovedit ca de cate ori era in forma foarte buna a fost gasit "prafuit".
la ce?
Sa vina Mutu la Steaua...acolo n-are cine executa loviturile de la 11 metri:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.