Alte știri din fotbal
Thiam a marcat și a fost lăudat de patron, dar a avut o mare nemulțumire: „Nu e normal!”
0
Becali l-a văzut la joc și i-a dublat salariul: „Promisiunea e următoarea”
0
Neașteptat » Ilie Dumitrescu l-a ridicat în slăvi după ce FCSB a reintrat în cărți pentru play-off: „Nu-l laud des, dar când merită...”
0
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Știri din fotbal internațional
La Real nu e bine deloc! Vedetele l-au băgat în ședință pe „interimarul” Arbeloa
0
Scandalul ia proporții! Liga îi dă replica, Cristiano refuză din nou să joace!
0
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Mesajul lui Donald Trump pentru România despre pământurile rare și ...
Libertatea
3 campionate câștigate, o supercupă, o cupă a României și o cupă a ligii...in 4 ani. Mai multe trofee decât au toți jucătorii de la alte echipe impreună. Multă baftă, Alex !
Multa bafta si sa fii la forma de acum 2 ani
În Belgia există în fotbal Anderlecht și Brugge. Câteodată Standard Liege. N-o să-i fie greu să ia titlul. Sper să-l capaciteze suficient ca să devină om de baza la națională, după ce s-a accidentat și-a revenit poate fizic, dar are nevoie de alt mediu, în care să capete încredere și altă mentalitate. Succes la noua echipă!
Cu trei milioane le poate face jiji la fete cate un apartament de o mie de metri pătrați cu 30 de camere, o baie și lipit de proprietatea din Pipera, cu intrare separată, dar bucătăria de vară comună ca să aibă și el un control la gineri când vin de la farmacie și n-au găsit supradna articulații.
Majoritatea stiu sa citeasca, dar nu toti inteleg ce scrie. Respect, Ovi! Bafta Alex!
Esti un habarnist. Anderlecht n-a mai luat titlul de 3 ani. Mai exista si cate un Gent sau Genk.
Dar prosti scouteri au belgienii astia. Dau niste milioane pe cei doi cofetari,doar pentru a-i tine pe banca.
ajunge ca bourceanu
stelistii serbeaza ca au scapat de el, begienii plang ca si-au luat tzeapa, asa e viata
Uite asa prost cum e Becali... a facut ce-a facut... cu Iordnescu, cu Reghe, certuri, alea-alea... l-a facut remarcat pe Alex la Euro si l-a dat. Nici nu cred ca mai prindea alta sansa, sincer sa fiu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.